Přecitlivělost bylinná směs B. Jukla

79.00

V průběhu historie se používaly hlavně bylinky proti alergii a senné rýmě. Alergie je vlastně nepřiměřená reakce organismu.
Skladem (2 kusy)
DOPRODEJ

Bylinná směs Přecitlivělost

Alergie je nepřiměřená reakce organismu neboli přecitlivělost na různé látky v prostředí a potravě, se kterými přicházíme běžně do styku.

Směs bylin se využívala v lidovém léčitelství hlavně při alergii a senné rýmě. Příznivě ovlivňuje organismus a odolnost.

Složení: truskavec, pampeliška, konopice, jitrocel, přeslička, nátržník, puškvorec, pýr, řepík, třezalka, kozlík.

Užívání: Bylinné směsi slouží zejména k přípravě vodních výluhů (čajů). Obecně platí, že na 100 ml vody přijde 1 čajová lžička jemně nasekané sušené byliny, na 250 ml pak 1 polévková lžíce. Byliny zalijte horkou vodou, která právě přestala vřít, zakryjte šálek (konvici) pokličkou, a nechte cca 10 minut vyluhovat. Denní dávka čaje je 500 až 750 ml. Čaj se pije neslazený a na lačno. Pouze prsní čaje lze přisladit medem a vždy se podávají teplé.

Upozornění: Uchovávejte na suchém místě do 25°C.

Balení: Papírový sáček 100 g netto.

Na základě nařízení Evropského unie č. 1924/2006 nemůžeme u bylinek uvádět žádná Radou EU neschválená výživová a zdravotní tvrzení. Zároveň nesmí být název nemoci ani v názvu výrobku, proto došlo k přejmenování. Složení a používání se nemění.

Hmotnost100 g
Forma balení

sypaný

Dodavatel

Bylinářství-kořenářství (B. Jukl)

Novinky: