Plačící děloha bylinná směs B. Jukla

79.00

Bylinná směs podporuje harmonii ženských pohlavních hormonů.

Není skladem

Bylinná směs Plačící děloha (původní název Výtok)

Na výtoky se v průběhu historie používaly různé bylinky. Bylinná směs podporuje harmonii ženských pohlavních hormonů. Využívá se při výtocích a kvasinkových infekcích. Lze ji použít i k výplachům pochvy a sedacím koupelím. Současně doporučuji vytírat pochvu mastí měsíčkovou mastí či sheabutter mastí. Doporučuje se též doplnit minerály vápník a hořčík.

Složení: hluchavka, kontryhel, kopřiva, měsíček, třezalka.

Užívání: Bylinné směsi slouží zejména k přípravě vodních výluhů (čajů). Obecně platí, že na 100 ml vody přijde 1 čajová lžička jemně nasekané sušené byliny, na 250 ml pak 1 polévková lžíce. Byliny zalijte horkou vodou, která právě přestala vřít, zakryjte šálek (konvici) pokličkou, a nechte cca 10 minut vyluhovat. Denní dávka čaje je 500 až 750 ml. Čaj se pije neslazený a na lačno. Pouze prsní čaje lze přisladit medem a vždy se podávají teplé.

Upozornění: Uchovávejte na suchém místě do 25°C. Nepřekračujte doporučené dávkování.

Na základě nařízení Evropského unie č. 1924/2006 nemůžeme u bylinek uvádět žádná Radou EU neschválená výživová a zdravotní tvrzení. Zároveň nesmí být název nemoci ani v názvu výrobku, proto došlo k přejmenování. Složení a používání se nemění.

Balení: Papírový sáček 100 g netto.

Hmotnost100 g
Forma balení

sypaný

Dodavatel

Bylinářství-kořenářství (B. Jukl)

Novinky: