Bylinky na kyselinu močovou ve směsi B. Jukla Spící ledviny

79.00

Bylinná směs napomáhá detoxikaci těla stimulací diurézy, pomáhá správné funkci ledvin a močových cest, působí protizánětlivě.

Není skladem

Bylinná směs Spící ledviny (původní název Urémie)

Urémie je autointoxikace dusíkatými látkami (močoviny, kyseliny močové), které nejsou dostatečně vylučovány z těla vinou nedostatečné funkce ledvin.

Bylinná směs napomáhá detoxikaci těla stimulací diurézy, pomáhá správné funkci ledvin a močových cest, působí protizánětlivě.

Složení: pampeliška, bříza, zlatobýl, smil písečný, vachta, přeslička, třezalka, medvědice.

Užívání: Bylinné směsi slouží zejména k přípravě vodních výluhů (čajů). Obecně platí, že na 100 ml vody přijde 1 čajová lžička jemně nasekané sušené byliny, na 250 ml pak 1 polévková lžíce. Byliny zalijte horkou vodou, která právě přestala vřít, zakryjte šálek (konvici) pokličkou, a nechte cca 10 minut vyluhovat. Denní dávka čaje je 500 až 750 ml. Čaj se pije neslazený a na lačno. Pouze prsní čaje lze přisladit medem a vždy se podávají teplé.

Upozornění: Uchovávejte na suchém místě do 25°C. Nepřekračujte doporučené dávkování.

Na základě nařízení Evropského unie č. 1924/2006 nemůžeme u bylinek uvádět žádná Radou EU neschválená výživová a zdravotní tvrzení. Zároveň nesmí být název nemoci ani v názvu výrobku, proto došlo k přejmenování. Složení a používání se nemění.

Balení: Papírový sáček 100 g netto.

Hmotnost100 g
Forma balení

sypaný

Dodavatel

Bylinářství-kořenářství (B. Jukl)

Novinky: