Bylinky na štítnou žlázu ve směsi B. Jukla SF (snížená)

79.00

Bylinná směs posiluje činnost štítné žlázy a přísun jódu, příznivě působí na fyzickou a psychickou odolnost.

Není skladem

Bylinná směs Štítná žláza – SF (původní název snížená funkce)

Štítná žláza je endokrinní žláza produkující hormony, které zasahují do všech metabolických dějů a významně ovlivňují další orgány. Při snížené funkci (hypofunkce) se produkuje nižší množství hormonů a častým projevem tohoto stavu je ospalost, zimomřivost, únava, nevýkonnost, svalová slabost, suchá kůže, padání vlasů a další.

Bylinná směs posiluje činnost štítné žlázy a přísun jódu, příznivě působí na fyzickou a psychickou odolnost.

Složení: máta, truskavec, rozrazil, chaluha bublinatá.

Užívání: Bylinné směsi slouží zejména k přípravě vodních výluhů (čajů). Obecně platí, že na 100 ml vody přijde 1 čajová lžička jemně nasekané sušené byliny, na 250 ml pak 1 polévková lžíce. Byliny zalijte horkou vodou, která právě přestala vřít, zakryjte šálek (konvici) pokličkou, a nechte cca 10 minut vyluhovat. Denní dávka čaje je 500 až 750 ml. Čaj se pije neslazený a na lačno. Pouze prsní čaje lze přisladit medem a vždy se podávají teplé.

Upozornění: Uchovávejte na suchém místě do 25°C. Nepřekračujte doporučené dávkování.

Na základě nařízení Evropského unie č. 1924/2006 nemůžeme u bylinek uvádět žádná Radou EU neschválená výživová a zdravotní tvrzení. Zároveň nesmí být název nemoci ani v názvu výrobku, proto došlo k přejmenování. Složení a používání se nemění.

Balení: Papírový sáček 100 g netto.

Hmotnost100 g
Forma balení

sypaný

Dodavatel

Bylinářství-kořenářství (B. Jukl)

Novinky: