Bylinky na štítnou žlázu ve směsi B. Jukla ZF (zvýšená)

79.00

Bylinná směs příznivě působí na štítnou žlázu. Napomáhá ke zklidnění a k nervové rovnováze, podporuje imunitu.
Skladem

Bylinná směs Štítná žláza ZF (původní název zvýšená funkce)

Štítná žláza je endokrinní žláza produkující hormony, které zasahují do všech metabolických dějů a významně ovlivňují další orgány. Při zvýšené funkci se produkuje větší množství hormonů a častým projevem tohoto stavu je zvětšení štítné žlázy (tzv. struma, vole), dále též bušení srdce, nespavost, únava, váhový úbytek, pocity velkého hladu a další.

Bylinná směs příznivě působí na štítnou žlázu. Napomáhá ke zklidnění a k nervové rovnováze, napomáhá správnému prokrvení, podporuje imunitu.

Složení: čekanka, mateřídouška, sléz, truskavec, proskurník, sedmikráska, přeslička, řebříček, třezalka, rozrazil, tymián, hloh.

Užívání: Bylinné směsi slouží zejména k přípravě vodních výluhů (čajů). Obecně platí, že na 100 ml vody přijde 1 čajová lžička jemně nasekané sušené byliny, na 250 ml pak 1 polévková lžíce. Byliny zalijte horkou vodou, která právě přestala vřít, zakryjte šálek (konvici) pokličkou, a nechte cca 10 minut vyluhovat. Denní dávka čaje je 500 až 750 ml. Čaj se pije neslazený a na lačno. Pouze prsní čaje lze přisladit medem a vždy se podávají teplé..

Upozornění: Uchovávejte na suchém místě do 25°C. Nepřekračujte doporučené dávkování.

Na základě nařízení Evropského unie č. 1924/2006 nemůžeme u bylinek uvádět žádná Radou EU neschválená výživová a zdravotní tvrzení. Zároveň nesmí být název nemoci ani v názvu výrobku, proto došlo k přejmenování. Složení a používání se nemění.

Balení: Papírový sáček 100 g netto.

Hmotnost100 g
Forma balení

sypaný

Dodavatel

Bylinářství-kořenářství (B. Jukl)

Novinky: