Mozek-RS bylinná směs B. Jukla

79.00

Roztroušená skleróza je neurologické onemocnění postihující centrální nervový systém (mozek a míchu). Symptomy bývají značně rozmanité.

Není skladem

Bylinná směs Mozek-RS (původní název Roztroušená skleróza)

Roztroušená skleróza je neurologické onemocnění postihující centrální nervový systém (mozek a míchu). Příčinou bývá autoimunitní zánět, přičemž symptomy bývají značně rozmanité.

Bylinky se v průběhu historie používaly pro podporu zdraví a funkce nervových buněk. Cílem je: ochrana nervových buněk před volnými radikály, posílení nervů podporou tvorby mastných kyselin a ostatních látek, které se účastní výstavby nervů.

Složení: jahodník, čekanka, benedikt, rozmarýna, řebříček, řepík, šalvěj, jalovec, zeměžluč.

Užívání: Bylinné směsi slouží zejména k přípravě vodních výluhů (čajů). Obecně platí, že na 100 ml vody přijde 1 čajová lžička jemně nasekané sušené byliny, na 250 ml pak 1 polévková lžíce. Byliny zalijte horkou vodou, která právě přestala vřít, zakryjte šálek (konvici) pokličkou, a nechte cca 10 minut vyluhovat. Denní dávka čaje je 500 až 750 ml. Čaj se pije neslazený a na lačno. Pouze prsní čaje lze přisladit medem a vždy se podávají teplé.

Upozornění: Uchovávejte na suchém místě do 25°C. Nepřekračujte doporučené dávkování.

Na základě nařízení Evropského unie č. 1924/2006 nemůžeme u bylinek uvádět žádná Radou EU neschválená výživová a zdravotní tvrzení. Zároveň nesmí být název nemoci ani v názvu výrobku, proto došlo k přejmenování. Složení a používání se nemění.

Balení: Papírový sáček 100 g netto

Hmotnost100 g
Forma balení

sypaný

Dodavatel

Bylinářství-kořenářství (B. Jukl)

Novinky: