Bylinky na tlak ve směsi B. Jukla Podtlak

79.00

Bylinná směs podporuje pevnost a pružnost cév a kardiovaskulární systém.
Skladem

Bylinná směs Podtlak (původní název Nízký tlak)

Nízký krevní tlak neboli hypotenze se často projevuje motáním hlavy, závratěmi, omdléváním, studenými končetinami apod. Již od dávných dob se v lidovém léčitelství využívaly právě bylinky na nízký tlak.

Bylinná směs podporuje pevnost a pružnost cév a kardiovaskulární systém, normální srážlivost krve. Příznivě ovlivňuje tlak.

Složení: mateřídouška, meduňka, kokoška pastuší tobolka, kopřiva, řebříček, benedikt, tymián, srdečník, šalvěj, rozmarýna, jmelí, kozlík.

Užívání: Bylinné směsi slouží zejména k přípravě vodních výluhů (čajů). Obecně platí, že na 100 ml vody přijde 1 čajová lžička jemně nasekané sušené byliny, na 250 ml pak 1 polévková lžíce. Byliny zalijte horkou vodou, která právě přestala vřít, zakryjte šálek (konvici) pokličkou, a nechte cca 10 minut vyluhovat. Denní dávka čaje je 500 až 750 ml. Čaj se pije neslazený a na lačno.

Upozornění: Uchovávejte na suchém místě do 25°C. Nepřekračujte doporučené dávkování.

Na základě nařízení Evropského unie č. 1924/2006 nemůžeme u bylinek uvádět žádná Radou EU neschválená výživová a zdravotní tvrzení. Zároveň nesmí být název nemoci ani v názvu výrobku, proto došlo k přejmenování. Složení a používání se nemění.

Balení: Papírový sáček 100 g netto.

Hmotnost100 g
Forma balení

sypaný

Dodavatel

Bylinářství-kořenářství (B. Jukl)

Novinky: