Bylinky na kameny ve směsi B. Jukla Štěrkové ledviny

79.00

Bylinná směs podporuje přirozenou funkci vylučovací soustavy a je vhodná i v roli prevence.
Skladem (poslední 2 kusy)
DOPRODEJ

Bylinná směs Štěrkové ledviny (původní název Ledvinové kameny)

Ledvinové kameny jsou pevné krystalické shluky, které vznikají z minerálů rozpuštěných v moči. Většinou opouštějí organismus přirozenou cestou bez vyvolání symptomů. Od dávných dob se v lidové tradici využívaly právě bylinky na ledvinové kameny.

Tato bylinná směs podporuje přirozenou funkci vylučovací soustavy a je vhodná i v roli prevence. Příznivě ovlivňuje i funkci jater a trávení. Podporuje proces detoxikace.

Směs by se neměla dlouho vařit, jelikož se tím snižuje její účinnost! Důležité je též dodržovat pitný režim, dostatek pohybu a umírněnost stravovacích návyků.

Složení: přeslička, meduňka, vrbice bílá, medvědice, truskavec, bříza.

Užívání: Bylinné směsi slouží zejména k přípravě vodních výluhů (čajů). Obecně platí, že na 100 ml vody přijde 1 čajová lžička jemně nasekané sušené byliny, na 250 ml pak 1 polévková lžíce. Byliny zalijte horkou vodou, která právě přestala vřít, zakryjte šálek (konvici) pokličkou, a nechte cca 10 minut vyluhovat. Denní dávka čaje je 500 až 750 ml. Čaj se pije neslazený a na lačno. Pouze prsní čaje lze přisladit medem a vždy se podávají teplé.

Upozornění: Uchovávejte na suchém místě do 25°C. Nepřekračujte doporučené dávkování.

Na základě nařízení Evropského unie č. 1924/2006 nemůžeme u bylinek uvádět žádná Radou EU neschválená výživová a zdravotní tvrzení. Zároveň nesmí být název nemoci ani v názvu výrobku, proto došlo k přejmenování. Složení a používání se nemění.

Balení: Papírový sáček 100 g netto.

Hmotnost100 g
Forma balení

sypaný

Dodavatel

Bylinářství-kořenářství (B. Jukl)

Novinky: