Mozek-EP bylinná směs B. Jukla

79.00

Směs bylin se již od dávných dob používala pro příznivé působení na cévy, nervy a zároveň pro podporu tělesné a duševní pohody.

Není skladem

Bylinná směs Mozek EP (původní název Epilepsie)

Epilepsie neboli padoucnice je onemocnění mozku, které se projevuje epileptickými záchvaty. V lidovém léčitelství se již od dávných dob využívaly právě bylinky na epilepsii.

Dobromysl a kozlík, které jsou součástí směsi, se používají pro příznivé působení na cévy, nervy a zároveň pro podporu tělesné a duševní pohody.

Složení: dobromysl, mochna husí, rozmarýna, kozlík.

Užívání: Bylinné směsi slouží zejména k přípravě vodních výluhů (čajů). Obecně platí, že na 100 ml vody přijde 1 čajová lžička jemně nasekané sušené byliny, na 250 ml pak 1 polévková lžíce. Byliny zalijte horkou vodou, která právě přestala vřít, zakryjte šálek (konvici) pokličkou, a nechte cca 10 minut vyluhovat. Denní dávka čaje je 500 až 750 ml. Čaj se pije neslazený a na lačno. Pouze prsní čaje lze přisladit medem a vždy se podávají teplé.

Upozornění: Uchovávejte na suchém místě do 25°C. Nepřekračujte doporučené dávkování.

Na základě nařízení Evropského unie č. 1924/2006 nemůžeme u bylinek uvádět žádná Radou EU neschválená výživová a zdravotní tvrzení. Zároveň nesmí být název nemoci ani v názvu výrobku, proto došlo k přejmenování. Složení a používání se nemění.

Balení: Papírový sáček 100 g netto.

Hmotnost100 g
Forma balení

sypaný

Dodavatel

Bylinářství-kořenářství (B. Jukl)

Novinky: