Vnitřní útvar bylinná směs B. Jukla

75.00

Bylinky jako je vřes se od dávných dob používaly na detoxikaci.
Skladem

Bylinný čaj Vnitřní útvar (původní název Cysty)

Cysty jsou patologické útvary, které mají různé příčiny vzniku. Již od dávných dob se na ně v lidovém léčitelství používaly právě bylinky.

Bylinky jako je vřes přispívají k detoxikaci. Směs se užívá při cystách z různých příčin a libovolného umístění (výjimkou jsou parazitické cysty, kde se nejdříve pracuje s parazity). Většinou se doporučuje užívat s bylinnými tabletami Fyrosan SL (slinivka).

Složení: vřes, truskavec, sporýš, lžičník.

Užívání: Bylinné směsi slouží zejména k přípravě vodních výluhů (čajů). Obecně platí, že na 100 ml vody přijde 1 čajová lžička jemně nasekané sušené byliny, na 250 ml pak 1 polévková lžíce. Byliny zalijte horkou vodou, která právě přestala vřít, zakryjte šálek (konvici) pokličkou, a nechte cca 10 minut vyluhovat. Denní dávka čaje je 500 až 750 ml. Čaj se pije neslazený a na lačno. Pouze prsní čaje lze přisladit medem a vždy se podávají teplé.

Upozornění: Uchovávejte na suchém místě do 25°C. Nepřekračujte doporučené dávkování.

Balení: Papírový sáček 100 g netto.

Na základě nařízení Evropského unie č. 1924/2006 nemůžeme u bylinek uvádět žádná Radou EU neschválená výživová a zdravotní tvrzení. Zároveň nesmí být název nemoci ani v názvu výrobku, proto došlo k přejmenování. Složení a používání se nemění.

Hmotnost100 g
Forma balení

sypaný

Dodavatel

Bylinářství-kořenářství (B. Jukl)

Novinky: