Bylinky na pročištění cév ve směsi B. Jukla Pružnost cév

75.00

Směs přispívá k ochraně cév, příznivě ovlivňuje jejich pružnost a správnou funkci.
Skladem

Bylinná směs Pružnost cév (původní název Kornatění cév)

Kornatění cév (ateroskleróza) je dlouhodobě probíhající proces, kdy se do cévní stěny ukládají především nejrůznější částice a dochází tak k zužování až uzavírání jejich průchodu.

Směs přispívá k ochraně cév, příznivě ovlivňuje jejich pružnost a správnou funkci. Zároveň podporuje rovnovážnou hladinu cholesterolu v krvi. Pomáhá normální srdeční činnosti a krevnímu tlaku.

Složení: pampeliška, kokoška pastuší tobolka, bez černý, přeslička, benedikt, jmelí, řebříček, hloh.

Užívání: Bylinné směsi slouží zejména k přípravě vodních výluhů (čajů). Obecně platí, že na 100 ml vody přijde 1 čajová lžička jemně nasekané sušené byliny, na 250 ml pak 1 polévková lžíce. Byliny zalijte horkou vodou, která právě přestala vřít, zakryjte šálek (konvici) pokličkou, a nechte cca 10 minut vyluhovat. Denní dávka čaje je 500 až 750 ml. Čaj se pije neslazený a na lačno. Pouze prsní čaje lze přisladit medem a vždy se podávají teplé.

Upozornění: Uchovávejte na suchém místě do 25°C. Nepřekračujte doporučené dávkování.

Na základě nařízení Evropského unie č. 1924/2006 nemůžeme u bylinek uvádět žádná Radou EU neschválená výživová a zdravotní tvrzení. Zároveň nesmí být název nemoci ani v názvu výrobku, proto došlo k přejmenování. Složení a používání se nemění.

Balení: Papírový sáček 100 g netto.

Hmotnost100 g
Forma balení

sypaný

Dodavatel

Bylinářství-kořenářství (B. Jukl)

Novinky: