Kožní výrůstek bylinná směs B. Jukla

79.00

Tato směs nepůsobí jako skalpel nebo lapis, a tudíž vyžaduje čas. Bylinky v ní obsažené podporují přirozenou detoxikaci.
Skladem (1 kus)
DOPRODEJ

Bylinný čaj Kožní výrůstek (původní název Bradavice)

Bradavice je kožní výrůstek vznikající kvůli infekci. Existuje několik druhů. V lidové tradici se již od dávných dob používaly právě bylinky na bradavice.

Tato směs nepůsobí jako skalpel nebo lapis, a tudíž vyžaduje čas. Bylinky v ní obsažené podporují přirozenou detoxikaci. Doporučuje se užívat alespoň měsíc.

Složení: heřmánek římský, maceška, bříza, benedikt, třezalka, puškvorec, lékořice.

Užívání: Bylinné směsi slouží zejména k přípravě vodních výluhů (čajů). Obecně platí, že na 100 ml vody přijde 1 čajová lžička jemně nasekané sušené byliny, na 250 ml pak 1 polévková lžíce. Byliny zalijte horkou vodou, která právě přestala vřít, zakryjte šálek (konvici) pokličkou, a nechte cca 10 minut vyluhovat. Denní dávka čaje je 500 až 750 ml. Čaj se pije neslazený a na lačno. Pouze prsní čaje lze přisladit medem a vždy se podávají teplé.

Upozornění: Uchovávejte na suchém místě do 25°C. Nepřekračujte doporučené dávkování.

Balení: Papírový sáček 100 g netto.

Na základě nařízení Evropského unie č. 1924/2006 nemůžeme u bylinek uvádět žádná Radou EU neschválená výživová a zdravotní tvrzení. Zároveň nesmí být název nemoci ani v názvu výrobku, proto došlo k přejmenování. Složení a používání se nemění.

Hmotnost100 g
Forma balení

sypaný

Dodavatel

Bylinářství-kořenářství (B. Jukl)

Novinky: