Šatavari kapsle

227.00

Šatavari se přezdívá “královna bylin pro ženy” a toto označení určitě není náhoda.
Skladem

Šatavari kapsle – prášek z kořene 100 kapslí

Kdo se alespoň trochu zajímá o ájurvédské byliny, tak určitě dobře zná Šatavari (Shatavari, shatawari). Přezdívá se jí “královna bylin pro ženy” a toto označení určitě není náhoda. Ájurvédská medicína bylinu již po staletí používá na hormonální rovnováhu, reprodukční systém, nepravidelnou či bolestivou menstruaci, během menopauzy, ale i jako omlazující tonikum. Využívá se též pro pozitivní vliv na trávení, kardiovaskulární systém, psychiku a vitalitu. Ruku v ruce pak s dobrým psychickým stavem jde i kvalitní spánek. Muži rostlinu využívají jako mírné afrodiziakum.

Šatavari bychom našli i pod latinským jménem Asparagus racemosus a v českých publikacích se objevuje pod názvem Chřest hroznovitý. Rostlina může dorůstat do výšky až 3 metrů. Původním domovem jsou jí nadmořské výšky 1 500 m n. m. v Indii, ale dnes již vyskytuje i v Africe, Severní Americe, Austrálii a Evropě.

Podrobněji v herbáři

Užívání: 1 až 2 kapsle denně. Vždy zapijeme dostatečným množstvím tekutiny. Neužíváme nalačno.

Upozornění: Doplněk stravy – nenahrazuje pestrou stravu. Není vhodné pro těhotné a kojící ženy. Uchovávejte na bezpečném místě mimo dosah dětí. Nepřekračujte doporučené denní dávkování.

Země původu: Čína

Množství:

100 kapslí

Dodavatel

Herbal-store s.r.o.

Novinky: