Sleva!

Pivovarské kvasnice tablety

17.0019.00

Pivovarské kvasnice jsou lidstvu známy po staletí a pro své vlastnosti jsou v různých formách využívány dodnes.
Skladem
Datum spotřeby: 09/2023

Pivovarské kvasnice

Pivovarské kvasinky – kvasnice jsou lidstvu známy po staletí a pro své vlastnosti jsou v různých formách využívány dodnes. Jejich vlastnosti, jako tradičního prostředku výživy, jsou dány biochemickým složením kvasinek. Jsou přirozeným zdrojem biotinu, který přispívá k udržení normální činnosti nervové soustavy a metabolismu. Podporuje udržení přirozeného stavu pokožky, vlasů a sliznic.

Výrobek obsahuje pivovarské kvasnice, termostabilní a odolné formy laktobacilů a bifidobacterií a rozpustnou vlákninu inulin. Mikrobiální kultury – probiotika Lactobacillus acidophilus a Bifidobacterium lactis jsou součástí střevní mikroflóry. Inulin je zdrojem živin pro mikroflóru v tlustém střevě.

Optimální je, aby se společně s probiotickými bakteriemi konzumovala i prebiotika. Probiotika se starají o rovnováhu střevní mikroflóry a prebiotika dodávají probiotikům potřebnou „potravu“. Přípravkům, které obsahují probiotika a prebiotika se říká symbiotika.

Doporučené dávkování: Dospělí 3 x denně 4 tablety po jídle. Děti 2 x denně 2 tablety po jídle. Tablety polknout a zapít dostatečným množstvím vody.

Návod k použití: Tablety polknout a zapít dostatečným množstvím vody.

Upozornění: Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Není určeno pro děti do 3 let. Ukládat mimo dosah dětí! Uchovávejte v suchu a temnu, chraňte před teplem.

Možnosti:

BIFI Pangamin 200 tablet

Složení: Pivovarské kvasnice [(Saccharomyces cerevisiae) obsahují lepek], syrovátka, rozpustná vláknina inulin, laktogenní mikroorganismy (Lactobacillus acidophilus, Bifidobacterium lactis). Bez tabletovacích přísad.

Denní dávka – 12 tablet obsahuje:

obsah% RHP*
Pivovarské kvasnice3 000 mgX
Syrovátka2 000 mgX
Inulin200 mgX
Laktogenní mikroorganismy5 mgX

* % denní referenční hodnoty příjmu

 

BIFI plus Pangamin 200 tablet

Oblíbená kombinace pivovarských kvasnic, mikrobiálních kultur s pupalkovým olejem a vlákniny inulin. Pupálkový olej se užívá pro fyziologické procesy (hormonální rovnováhu) v organismu.

Složení: Pivovarské kvasnice [(Saccharomyces cerevisiae) obsahují lepek], sušené mléko,  rozpustná vláknina inulin, pupalkový olej, laktogenní mikroorganismy (Lactobacillus acidophilus, Bifidobacterium bifidum). Bez tabletovacích přísad.

Denní dávka – 12 tablet obsahuje:

obsah% RHP*
Pivovarské kvasnice2570 mgX
Pupálkový olej100 mgX
Inulin250 mgX
Laktogenní mikroorganismy5 mgX

* % denní referenční hodnoty příjmu

Dodavatel

Pangamin

Novinky: