Mumio tablety

209.00

Sportovci mumio nazývají „elixírem rekordů.“ Napomáhá totiž k udržování přirozené imunity organismu.

Není skladem

Mumio tablety (30 tablet)

Doplněk stravy

Sportovci mumio nazývají „elixírem rekordů.“ Napomáhá totiž k udržování přirozené imunity organismu. Přispívá ke zdraví kloubů a kostí a také ke správnému metabolismu sacharidů a lipidů.

Co je mumio?

Mumio je hnědočerná charakteristicky vonící vysokohorská pryskyřice, která se v orientální medicíně užívá více než 3000 let. Pro své mimořádné účinky bylo odnepaměti vysoce ceněno – patřilo dokonce k císařským darům a bylo dražší než zlato…

Mumio obsahuje řadu přírodních minerálů, aminokyselin i stopových prvků. Nalezištěm jsou hory v Asii, kde vytváří na stěnách a stropech jeskyň krápníky ve tvaru slz – i proto se mumiu říká „slzy skal“ nebo „zázrak z Asie“. Kde přesně se mumio nachází, zůstává zahaleno tajemstvím – místní sběrači tyto informace tají a předávají si je z generace na generaci.

Podrobněji

Složení balení: 30 tablet po 200 mg. Přečištěné mumio 100%.

Doporučené dávkování a způsob užití: 1 tabletu denně užívat při jídle po dobu 1 měsíce. Po měsíční přestávce je možno kůru zopakovat.

Upozornění: Mumio tablety nejsou vhodné pro děti, těhotné a kojící ženy. Neužívejte je při individuální nesnášenlivosti mumia. Mumio není vhodné pro osoby trpící močovými kameny. Neslouží jako náhrada pestré stravy. Uchovejte na suchém a tmavém místě při pokojové teplotě. Ukládejte mimo dosahu dětí. MUMIO tablety jsou doplňkem stravy.

Země původu: Rusko.

Dodavatel

Dr. Popov

Množství:

30 tablet

Novinky: