Fyrosan RAM

110.00

Fyrosan RAM patří mezi náš nejsilnější přípravky s razantním působením a univerzálním účinkem. Celkově posiluje organismus.

Není skladem

Fyrosan RAM

Fyrosan RAM patří mezi náš nejsilnější přípravky s razantním působením a univerzálním účinkem. Vyžaduje dodržování předepsané dávkování.

Pozitivně ovlivňuje sliznice a celkově posiluje organismus. Podporuje funkci štítné žlázy a čištění jater, ledvin.

Tablety RAM mají rovněž speciální vnější využití v reflexní terapii, kdy se upevňují přelepením (vždy opakovaně na několik hodin až několik dní se stejně dlouhými přestávkami) na tzv. reflexní body nebo plošky. Při této aplikaci poměrně razantně regulují a posilují příslušné orgány. V případě zarudnutí pokožky v místě tablety musíte tabletu do zklidnění pokožky odstranit a později aplikaci opakovat. Tato reflexní aplikace tablet je v každém případě pozitivní a znamená zvýšení účinku vlivu tablet na organismus.

Složení: laktóza, škrob, talek, stearan hořečnatý, želatina, extrakt z: rakytníku, aloe, mumia, lichořeřišnice, měsíčku, levandule a aronie

Dávkování: vnitřně 1 tbl. denně, zevně jako součást reflexní terapie

Upozornění: Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy. Doplněk stravy. Není náhradou pestré stravy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Přípravek neobsahuje žádné konzervační látky, barviva, ani vonné a chuťové přísady. Díky svému složení není návykový.

Balení: PE dóza s bezpečnostním uzávěrem 50 ks tablet po 0,3 g. Celková hmotnost obsahu 15g (±5%)

Množství:

50 kusů

Dodavatel

Bylinářství-kořenářství (B. Jukl)

Novinky: