Sleva!

Betavid (tablety na oči)

128.00 99.00

BETAVID jsou bylinné tablety na oči, které obsahují přírodní extrakt ze světlíku lékařského, z borůvek, červeného vína a beta-karotenu.
Skladem
Datum spotřeby: 30.03.2023

Betavid 60 tablet

BETAVID se světlíkem lékařským je doplněk stravy, který obsahuje přírodní extrakt ze světlíku lékařského, z borůvek, červeného vína a beta-karotenu.

Světlík lékařský se již od dávných dob používal na podporu normální stavu zraku a očí. Borůvky a červené víno obsahují anthokyanosidy a jiné flavonoidy (polyfenoly), které mají antioxidační účinky, chrání buňky a tkáně před škodlivým působením kyslíkových radikálů. Příznivě působí na normální činnost kapilárních cév a žil, na tvorbu kolagenu v oku.

Beta-karoten je provitaminem vitaminu A, který je nezbytný pro dobrý zrak, kvalitní vidění za šera a udržení normálního stavu sliznic. Ze 6 mg beta-karotenu vzniká 1 mg vitamínu A, což je jeho fyziologická denní potřeba u dospělých osob.

Tento přípravek je určen především lidem, kteří přetěžují svůj zrak při dlouhodobé práci s počítačem, při řízení automobilů nebo při častém sledování televize.

Složení jedné tablety:

Beta-karoten6 mg/tbl
Extrakt ze světlíku lékařského100 mg/tbl
Extrakt z borůvek10 mg/tbl
Extrakt z červeného vína10 mg/tbl

Dávkování: 1 tableta denně.

Upozornění: Výrobek neobsahuje lepek, konzervační látky, syntetická barviva ani aromata. Všechny účinné látky jsou přírodního původu ve formě extraktů.

Není určeno jako náhrada pestré stravy.

Dodavatel

NATURVITA

Množství:

60 tablet

Novinky: