Sirup z arónie za studena

98.00

Sirup z arónie za studena přispívá k úpravě činnosti štítné žlázy, zdraví cév a detoxikaci. Posiluje přirozenou obranyschopnost.
Skladem

Sirup z arónie 320 g

Farmářský bylinný sirup ve skle, doplněk stravy

Plody arónie (aronie) obsahují vysoký podíl antokyanů, vitamínů a minerálů. Díky vysokému obsahu antokyanů patří mezi nejvýznamnější přírodní antioxidanty. Bylina přispívá k úpravě činnosti štítné žlázy, regulaci produkce hormonů štítné žlázy a doporučuje se při jejích onemocněních (struma). Upravuje hladinu cholesterolu a detoxikuje. Tradičně je používána ke zpevnění elastické vrstvy cév. Posiluje imunitu a napomáhá zlepšení paměti.

Podrobněji v herbáři

Složení: invertní fruktózový sirup, Arónie (Aronia melanocarpa) standardizovaný extrakt, vitamín C (kyselina L-askorbová)

Doporučené dávkování: Dospělí a děti od 12 let 10-15 ml 3 x denně. Děti od 3 do 12 let 2 – 3 x denně 10 ml (1 ml = 15 kapek). Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Překročení denní dávky není zdravotním rizikem. Nejsou známy případy předávkování.

Skladování: Uchovávejte v suchu při pokojové teplotě. Neskladovat na přímém slunci a v mrazu.

Všeobecná upozornění: Doplněk stravy. Není vhodné pro děti do 3 let, těhotné a kojící ženy. Nenahrazuje pestrou a vyváženou stravu. Případný zákal není na závadu.

Země původu: Česká republika

Hmotnost320 g
Dodavatel

Topvet (MVDr. Jiří Pantůček)

Objem

250 ml

Novinky: