Lichořeřišnice sirup

108.00

V herbářích se o lichořeřišnici hovoří jako o „rostlinném antibiotiku“, používaném zejména v oblasti urogenitálního a dýchacího aparátu.
Skladem

Sirup z lichořeřišnice 320 g

Farmářský bylinný sirup ve skle, doplněk stravy

V herbářích se o lichořeřišnici (lidově kapucínka) hovoří jako o „rostlinném antibiotiku“, používaném zejména v oblasti urogenitálního a dýchacího aparátu (akutní i chronické záněty). Jedná se o podpůrný prostředek k posílení správné činnosti močového aparátu. O dalších účincích není možné vzhledem k legislativě EU podat informace.

Podrobněji v herbáři

Složení: invertní/invertný fruktózový sirup, Lichořeřišnice (Tropaeolum majus) 10% vodný zahuštěný extrakt, vitamín C (kyselina L-askorbová)

Doporučené dávkování: Dospělí a děti od 12 let 10-15 ml 3 x denně. Děti od 3 do 12 let 2 – 3 x denně 10 ml (1 ml = 15 kapek). Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Nejsou známy případy předávkování ani jakýchkoliv nepříznivých účinků.

Skladování: Uchovávejte v suchu při pokojové teplotě. Neskladovat na přímém slunci a v mrazu.

Všeobecná upozornění: Doplněk stravy. Není vhodné pro děti do 3 let, těhotné a kojící ženy. Nenahrazuje pestrou a vyváženou stravu. Případný zákal není na závadu.

Země původu: Česká republika

Hmotnost320 g
Dodavatel

Topvet (MVDr. Jiří Pantůček)

Objem

250 ml

Novinky: