Zázvor set

241.00

Zázvor se již po staletí používá při nachlazení, pro podporu imunity, trávení a pro zahřátí. Set obsahuje 3 produkty, které jsou baleny zvlášť.

Není skladem

Zázvorový set

Zázvor se již po staletí používá při nachlazení, pro podporu imunity, trávení a pro zahřátí. Set obsahuje 3 produkty – zázvorovou šťávu, pomazánku, bonbóny.

Jednotlivé produkty jsou baleny zvlášť, takže jej lze zabalit dle svého gusta a darovat jako dárek.

80% Šťáva z čerstvého zázvoru s citronem 300 g

Šťávu je možné užívat přímo po lžičkách nebo v ředěném stavu 1:10 pro přípravu osvěžujícího nápoje. Dále je možné šťávu využít i k přípravě marinád na maso, při přípravě alkoholických a nealkoholických nápojů, koktejlů nebo čaje.

Složení: čerstvá zázvorová šťáva 80 %, fruktóza 18 %, koncentrovaná citronová šťáva (45brix) 2%. Bez konzervantů. Pasterováno.

Upozornění, uchovávání: Před použitím protřepejte! Usazenina je součástí výrobku a není na závadu. Po otevření uchovávejte v chladničce a spotřebujte do 5 dní. Neskladujte na slunci. Skladovat při teplotě 4-25 °C. Chránit před mrazem.

Zázvor s pomerančem ovocná pomazánka 300 g

Zázvorová ovocná pomazánka s pomerančem a její jemná ostrost se skvěle hodí ke snídaním, salátovým dresinkům, jednohubkám nebo k pečeným masům a zrajícím sýrům. Příchuť zázvoru se výborně hodí k lívancům, kynutým koláčkům, do jogurtů nebo pro ochucení čaje (především černého).

Složení: Fruktóza 50 %, jablka 10 %, kořen zázvoru lékařského 7 %, voda, citronová šťáva 7 %, pomeranč 4 %, regulátor kyselosti: kyselina citronová, želírující látka: pektin.

Ovocná pomazánka je sterilovaná a na 100 g výrobku bylo použito 28 g ovoce (zázvoru). Ve 100 g výrobku je 50 g fruktózy.

Upozornění: skladujte v suchu a temnu při teplotě 0 – 28 °C. Po otevření uchovávejte v chladničce do 10 °C. Nevystavujte přímému slunečnímu záření. Minimální trvanlivost do konce: viz uzávěr.

Bonbóny Zázvor + Pomeranč 70 g

Bylinné bonbony obsahují extrakt ze zázvoru, který je doplněn o pomerančový olej. Obsahují místo běžného cukru isomalt, který nepodporuje tvorbu zubního kazu a naopak přispívá k mineralizaci zubů. Na hladinu glukózy v krvi má jen malý vliv.

Bylinné bonbony neobsahují syntetická barviva ani přidaná aromata.

Složení: Isomalt, kyselina citronová, zázvorový extrakt (0,2%), pomerančový olej (0,1%), koncentrát z jablek, citronu a světlice barvířské.

Dodavatel

Dr. Popov, Klášterní officína s.r.o.

Novinky: