Revmal set

270.00

Bylinky se již od pradávna využívaly pro podporu funkce pohybového systému, vylučování a metabolismu.
Skladem

Kategorie:

Revmal set

Revma je onemocnění při kterém bývá postižen především pohybový aparát.

Bylinky se již od pradávna využívaly pro podporu funkce vylučovacího systému, metabolismu a zdraví pohybového systému.

Set obsahuje tři produkty, které jsou baleny zvlášť: masážní gel, bylinnou směs a tinkturu.

Masážní kostivalový gel 250 g

Symphytum Officinale (kostival lékařský)

Kostivalový gel se používá jako masážní prostředek na kůži v oblasti kloubů a svalů. Kostival lékařský obsahuje velké množství alantoinu, který podporuje regeneraci. Dochované písemnosti týkající se využívání kořene k řešení problémů pohybového systému pocházejí již z období starého Řecka.

Použití: aplikujte na určené místo několikrát denně. Neaplikujte na sliznice a otevřené rány. Pro zvýšení účinku je vhodné nanést na určenou oblast větší množství přípravku, ovázat a nechat působit dlouhodobě (např. přes noc). Po aplikaci nevycházejte na přímé slunce, mohlo by dojít ke spálení kůže.

Složení (INCI): Aqua, Symphytum Officinale Root Extract, Glycerin, Eucalyptus Globulus Leaf Oil, Carbomer, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin, Imidazolidinyl Urea, Sodium Hydroxide, CI 14720, CI 15985, CI 19140, CI 28440, D-Limonene

Skladování: Uchovávejte v suchu při pokojové teplotě. Neskladovat na přímém slunci. Chránit před mrazem! Případný sediment není závadou přípravku.

Všeobecná upozornění: Nepoužívejte při známé přecitlivělosti na některou složku přípravku. Dermatologicky testované. Originální receptura.

Země původu: Česká republika

Topolová tinktura 50 ml Topvet

Bylinný lihový extrakt

Černý topol (Populus nigra) je v přírodní medicíně již od dávných dob používán při kloubním revmatismu. Bylina je močopudná a podporuje vylučování kyseliny močové.

Složení: voda, jemný líh (minimálně 35 obj. % alk./ethanolu), Populus nigra (Topol černý) standardizovaný extrakt – 3 g / 100 ml extraktu.

Doporučené dávkování: 2 – 3 x denně 15 – 30 kapek. Tinkturu je možné přidat do studeného nápoje. Nepřekračujte doporučené dávkování.

Skladování: Uchovávejte v suchu při pokojové teplotě. Neskladovat na přímém slunci a v mrazu.

Všeobecná upozornění: Doplněk stravy. Není vhodné pro děti do tří let, těhotné a kojící matky. Ukládat mimo dosah dětí! Nenahrazuje pestrou stravu.

Bylinná směs Tři klouby 100 g B. Jukl

Bylinná směs podporuje pročištění organismu od usazenin. Podporuje vylučovací systém, metabolismus a odvodnění. Přispívá k pružnosti a pohyblivosti kloubů.

Složení: bříza, bez černý, maceška, vřes, oman, smil písečný.

Užívání: Bylinné směsi slouží zejména k přípravě vodních výluhů (čajů). Obecně platí, že na 100 ml vody přijde 1 čajová lžička jemně nasekané sušené byliny, na 250 ml pak 1 polévková lžíce. Byliny zalijte horkou vodou, která právě přestala vřít, zakryjte šálek (konvici) pokličkou, a nechte cca 10 minut vyluhovat. Denní dávka čaje je 500 až 750 ml. Čaj se pije neslazený a na lačno. Pouze prsní čaje lze přisladit medem a vždy se podávají teplé.

Upozornění: Uchovávejte na suchém místě do 25°C. Nepřekračujte doporučené dávkování.

Na základě nařízení Evropského unie č. 1924/2006 nemůžeme u bylinek uvádět žádná Radou EU neschválená výživová a zdravotní tvrzení.

Dodavatel

Bylinářství-kořenářství (B. Jukl), Topvet (MVDr. Jiří Pantůček)

Novinky: