Revmal set

258.00266.00

Bylinky se již od pradávna využívaly pro podporu funkce pohybového systému, vylučování a metabolismu.
Skladem

Kategorie:

Revmal set

Revma je onemocnění při kterém bývá postižen především pohybový aparát.

Bylinky se již od pradávna využívaly pro podporu funkce vylučovacího systému, metabolismu a zdraví pohybového systému.

Set obsahuje tři produkty, které jsou baleny zvlášť: masážní gel, tinkturu a břízu list (porcovaný či sypaný)

Masážní kostivalový gel 250 g

Symphytum Officinale (kostival lékařský)

Kostivalový gel se používá jako masážní prostředek na kůži v oblasti kloubů a svalů. Kostival lékařský obsahuje velké množství alantoinu, který podporuje regeneraci. Dochované písemnosti týkající se využívání kořene k řešení problémů pohybového systému pocházejí již z období starého Řecka.

Použití: aplikujte na určené místo několikrát denně. Neaplikujte na sliznice a otevřené rány. Pro zvýšení účinku je vhodné nanést na určenou oblast větší množství přípravku, ovázat a nechat působit dlouhodobě (např. přes noc). Po aplikaci nevycházejte na přímé slunce, mohlo by dojít ke spálení kůže.

Složení (INCI): Aqua, Symphytum Officinale Root Extract, Glycerin, Eucalyptus Globulus Leaf Oil, Carbomer, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin, Imidazolidinyl Urea, Sodium Hydroxide, CI 14720, CI 15985, CI 19140, CI 28440, D-Limonene

Skladování: Uchovávejte v suchu při pokojové teplotě. Neskladovat na přímém slunci. Chránit před mrazem! Případný sediment není závadou přípravku.

Všeobecná upozornění: Nepoužívejte při známé přecitlivělosti na některou složku přípravku. Dermatologicky testované. Originální receptura.

Země původu: Česká republika

Topolová tinktura 50 ml

Bylinný lihový extrakt

Černý topol (Populus nigra) je v přírodní medicíně již od dávných dob používán při kloubním revmatismu. Bylina je močopudná a podporuje vylučování kyseliny močové.

Složení: voda, jemný líh (minimálně 35 obj. % alk./ethanolu), Populus nigra (Topol černý) standardizovaný extrakt – 3 g / 100 ml extraktu.

Doporučené dávkování: 2 – 3 x denně 15 – 30 kapek. Tinkturu je možné přidat do studeného nápoje. Nepřekračujte doporučené dávkování.

Skladování: Uchovávejte v suchu při pokojové teplotě. Neskladovat na přímém slunci a v mrazu.

Všeobecná upozornění: Doplněk stravy. Není vhodné pro děti do tří let, těhotné a kojící matky. Ukládat mimo dosah dětí! Nenahrazuje pestrou stravu.

Bříza sypaný 100 g nebo 2x porcovaný 20×1,5g

Podrobněji v herbáři

Příprava: 1 sáček (lžičku) na 250 ml ml vody, několik minut vyluhujeme.

Latinský název: Folium betulae

Skladování: suché místo při teplotě nižší než 25°C

Na základě nařízení Evropského unie č. 1924/2006 nemůžeme u bylinek uvádět žádná Radou EU neschválená výživová a zdravotní tvrzení.

Dodavatel

Bylinářství-kořenářství (B. Jukl), Topvet (MVDr. Jiří Pantůček)

Novinky: