Pleť set

163.00

Tradiční čínská medicína se na problém s akné dívá jako na nerovnováhu celého těla, která může být způsobena nejrůznějšími příčinami.
Skladem

Kategorie:

Pleť set

Akné (česky trudovitost) je jedno z nejčastějších chronických onemocnění kůže, které postihuje různé věkové skupiny. Tradiční čínská medicína se na tento problém dívá jako na nerovnováhu celého těla, která může být způsobena nejrůznějšími příčinami – problémy ledvin, zažívacími potížemi atd). V průběhu historie se používaly právě bylinky na akné.

Set obsahuje dva produkty, které jsou baleny zvlášť: bylinnou směs a pleťovou vodu.

Bylinná směs Puberta 100 g B. Jukl

Bylinná směs je výborná při kožních problémech. Podporuje metabolismus, trávení a příznivě ovlivňuje hormonální rovnováhu. Má močopudný efekt.

Složení: čekanka, meduňka, pampeliška, kopřiva, měsíček.

Užívání: Bylinné směsi slouží zejména k přípravě vodních výluhů (čajů). Obecně platí, že na 100 ml vody přijde 1 čajová lžička jemně nasekané sušené byliny, na 250 ml pak 1 polévková lžíce. Byliny zalijte horkou vodou, která právě přestala vřít, zakryjte šálek (konvici) pokličkou, a nechte cca 10 minut vyluhovat. Denní dávka čaje je 500 až 750 ml. Čaj se pije neslazený a na lačno. Pouze prsní čaje lze přisladit medem a vždy se podávají teplé.

Upozornění: Uchovávejte na suchém místě do 25°C. Nepřekračujte doporučené dávkování.

Na základě nařízení Evropského unie č. 1924/2006 nemůžeme u bylinek uvádět žádná Radou EU neschválená výživová a zdravotní tvrzení. Zároveň nesmí být název nemoci ani v názvu výrobku, proto došlo k přejmenování. Složení a používání se nemění.

Balení: Papírový sáček 100 g netto.

Pleťová voda na akné s propolisem 120 g

Tato pleťová voda s propolisem byla speciálně vyvinuta na problematickou pleť. Pro zvýšení potřebné účinnosti byly v pleťové vodě také použity extrakty z mořských řas (klinicky testované). Tyto látky omezují tvorbu mazu, působí hojivě a brání rozvoji mikroorganismů. Při pravidelném ošetření je pleť živější a zdravá.

Složení: Propylene Glykol, Alcohol denat, Caprylyl/Capryl Glucoside, Propolis Cera, Phycosaccharide AC (Hydrolyzed Algin, Aqua, Zinc Sulfate), Phenoxyethanol, Ethylhexyl Glycerine

Návod k použití: Pleťovou vodu naneste na vatový tamponek a vyčistěte celý obličej. Čištění můžete opakovat i dvakrát či třikrát podle stavu vaší pleti. Pleťová voda na akné s propolisem je vhodná pro každodenní použití ráno, odpoledne i večer.

Dodavatel

Bylinářství-kořenářství (B. Jukl), Pleva

Novinky: