Péče o zuby set

140.00216.00

Set obsahuje produkty, které jsou baleny zvlášť – zubní pastu s propolisem, kartáček na zuby a ústní vodu s propolisem.
Skladem

Kategorie:

Péče o zuby set

Propolis má protizánětlivé a antibakteriální účinky.

Set obsahuje produkty, které jsou baleny zvlášť:
Varianta I: zubní pasta s propolisem, kartáček na zuby (bezobalové řešení) a ústní voda s propolisem.

Varianta II: zubní pasta s propolisem a kartáček na zuby (bezobalové řešení).

Zubní pasta s propolisem 75 g Pleva

Zubní pasta s propolisem má osvěžující a uklidňující účinky. Může se používat i při onemocnění parodontózou.

Pasta je neštiplavá a zanechá příjemný pocit v ústech. Není příliš výrazná, ale naopak účinná. Je vhodná pro každodenní čištění.

Návod k použití: Naneste si malé množství pasty na zubní kartáček, lehce namočte a krouživými pohyby čistěte zuby alespoň 3 minuty. Pasta je neštiplavá a velmi jemná, proto ji mohou používat i děti, které už ovšem pastu nepolykají.

Doporučení od výrobce: zuby byste si měli čistit alespoň dvakrát denně, a to vždy před jídlem, protože po jídle klesá hodnota pH v zubním plaku. Zubní plak je kyselý a demineralizuje zubní sklovinu, proto byste při čištění zubů po jídle odstraňovali společně s plakem také tenkou vrstvu zubní skloviny.

Složení: Dicalcium Phosphate Dihydrate, Aqua, Glycerin, Sorbitol, Hydroxyethylcellulose, Sodium Lauryl Sulfate, Sodium Monofluorophosphate, Titanium Dioxide, Aluminum Hydroxide, Aroma, Propolis Extract, Aluminum Chlorohydrate, Allantoin, Sodium Methylparaben, Saccharin, Allantoin, Citric Acid, Cinnamal, Eugenol, d-Limonene, Linalool

Bambusový zubní kartáček měkký Mama Natura Tierra Verde

Přírodní bambusový kartáček šetrný k zubům a přírodě.

Velikost kartáčku: dospělý

Návod k použití: kartáček se používá jako běžný zubní kartáček. Po každém použití jej opláchněte, aby na něm nezůstaly nečistoty a nechte důkladně proschnout.

Složení: Rukojeť je vyrobena z broušeného bambusu a není nijak impregnována nebo lakována. Štětinky jsou směsí rostlinného plastu z ricinového oleje a nylonu, obohacené aktivním uhlím. Obsahují podíl rostlinného materiálu, ale stále nejsou 100% rozložitelné.

Kartáček není zabalen, jedná se o bezobalové (zero waste) řešení.

Tip výrobce: Až kartáček doslouží, ulomte jeho hlavu, kterou je vhodné dát to směsného odpadu. Rukojeť pak můžete zkompostovat nebo použít třeba jako jmenovku na záhony.

Bambus je nejrychleji rostoucí rostlina na zemi. Obsahuje přirozené antimikrobiální látky, a proto není nutné používat při jeho kultivaci hnojiva ani pesticidů. Dobrou zprávou také je, že tělo kartáčku je vyrobeno z odrůdy Moso bamboo, která neslouží jako potrava pro pandy.

Výrobky z bambusu mají výhodu oproti plastu a dřevu v tom, že neuvolňují ani nepřejímají pachy, neflekatí, jsou přirozeně antibakteriální a vydrží déle a více než klasické dřevo.

Ústní voda s propolisem 50 g Pleva

Přípravek s propolisem je určen pro ústní hygienu. Obsahuje též výtažek z heřmánku, který se vyznačuje zklidňujícími účinky. Pravidelná ústní hygiena a použití ústní vody dle návodu k použití zpevňuje dásně, omezuje krvácení dásní a kazivost zubů. Osvěžuje a navodí příjemný pocit.

Výrobek není určen pro děti.

Návod k použití: Do 20 ml vlažné vody přidáme 2 ml ústní vody. Vznikne zakalená nažloutlá kapalina, kterou se vyplachuje dutina ústní.

Dodavatel

Pleva, Tierra Verde

Novinky: