Řepíková mast

89.00128.00

Řepík se využívá na rány, popáleniny, ekzémy a opruzeniny, jako podpora na křečové žíly.
Skladem

Řepík lékařský mast

Řepík (Agrimonia Eupatoria) je používaný v přírodní medicíně od starověku, ale svými účinky nás nepřestává udivovat do dnešní doby. V herbářích je doporučován pro své protizánětlivé účinky na mokvavou a zanícenou tkáň. Často je doporučován při cévní nedostatečnosti a hemeroidech. Je vhodný na popáleniny i staršího data, ekzémy a opruzeniny. Dobře působí jako podpora na křečové žíly. Vhodné použití je i na změkčení zatvrdlé kůže. Mast se používá k péči o drobné praskliny, oděrky, ranky a další poranění, která vznikla mechanickým působením.
Řepíková mast skvěle poslouží v péči o záděry nebo zanícená nehtová lůžka.

Podrobněji v herbáři

Řepík mast 50 ml Topvet

Složení (INCI): Helianthus Annuus Seed Oil, Cera Alba, Prunus Amygdalus Dulcis Oil, Agrimonia Eupatoria Leaf Extract, Tocopheryl Acetate

Návod k použití: Jemně vtírejte podle potřeby i několikrát denně. Neaplikujte do otevřených ran, ale jemně vetřete do jejich okolí.

Skladování: Uchovávejte v suchu při pokojové teplotě. Neskladujte na přímém slunci. Chraňte před mrazem!

Všeobecná upozornění: Nepoužívejte při známé přecitlivělosti na některou složku přípravku. Dermatologicky testované. Originální receptura.

Řepík mast 50 ml Dr. Popov
Kromě řepíku obsahuje mast také další byliny, které podporují a umocňují pozitivní vlastnosti řepíku. V masti tak najdete také heřmánek, šalvěj a tymián.

Složení: vepřové sádlo, včelí vosk, řepík lékařský, heřmánek pravý, šalvěj lékařská, tymián obecný, parfém (směs přírodních silic)
Adeps Suillus, Cera Alba, Chamomilla Recutita Flower Extract, Thymus Vulgaris Extract, Agrimonia Eupatoria Extract, Salvia Officinalis Leaf Extract, Parfum

Používání: Před použitím masti se dále doporučuje postiženou partii omýt vodou bez mýdla a dobře vysušit. Mast se nanáší v tenké vrstvě na pokožku tak, aby neucpala póry. Mast používáme 2-3x denně (nebo dle aktuální potřeby), jemně ji vtíráme 2 až 3 minuty do kůže. Správná aplikace mastí pomáhá zvyšovat jejich následný účinek.

Doplňující informace: mast neobsahuje konzervanty ani umělá barviva. Doporučuje se skladovat při teplotě 5 až 25 °C.

Objem

50 ml

Dodavatel

Dr. Popov, Topvet (MVDr. Jiří Pantůček)

Novinky: