Řebříček mast

89.00

Mast se využívá při péči o různé nehojící se rány, popraskanou pokožku nebo při štípnutí hmyzem. Je vhodná při hemeroidech.

Není skladem

Řebříčková mast

Bylinným základem je řebříček lékařský (Achillea millefolium). Ten se již od dávných dob využíval na nehojící se rány. To se mimochodem odrazilo v latinském názvu bylinky, které bylo odvozeno od bájného řeckého hrdiny Achillea. Dle legendy se totiž užívala k hojení ran v době Trojských válek. Řebříček se vyznačuje protizánětlivými účinky a schopností podporovat hojení ran.

Řebříčková mast se využívá při péči o různé nehojící se rány nebo při štípnutí hmyzem. Je vhodná při nekrvácejících či začínajících hemeroidech, používá se k péči o anální oblast. Řebříčková mast chrání, zklidňuje a vyživuje problémovou pleť, působí příznivě na rozpraskanou pokožku zejména nohou. Pomáhá i při štípnutí hmyzem.

Mast velmi dobře stahuje, čistí, regeneruje a změkčuje pokožku. Proto se mast skvěle hodí k péči o rozpraskanou kůži, např. při hluboce rozpraskaných patách nebo rukou.

Masťový základ tvoří neškvařené čištěné vepřové sádlo, které se extrahuje horkou párou. Má výborné promašťující schopnosti, svým složením připomíná lidský tuk a zároveň představuje kvalitní nosič léčivých látek obsažených v bylinách. Řebříčková mast je obohacena o pravý včelí vosk. Ten má totiž skvělé ochranné a hydratační schopnosti a zvyšuje celkovou kvalitu masti. Účinek řebříčku lékařského je v masti podpořen dalšími bylinami: měsíčkem lékařským, tymiánem, olší, jerlínem a dubem. Tato kombinace je unikátní a dává vyniknout účinkům řebříčku.

Návod: před použitím řebříčkové masti doporučujeme pokožku omýt vodou bez mýdla a dobře vysušit. Mast se nanáší v tenké vrstvě – aby neucpala póry. Řebříčkovou mast používáme 2-3x denně nebo dle aktuální potřeby. Jemně ji vtíráme 2 až 3 minuty do kůže. Správná aplikace masti pomáhá zvyšovat jejich následný účinek.

Řebříčková mast neobsahuje umělá barviva. Mast je vhodné skladovat při teplotě 5 až 25 °C.

Objem

50 ml

Dodavatel

Dr. Popov

Novinky: