Tatranský hřejivý gel (klouby, svaly)

148.00

Masážní bylinná kompozice ve formě balzámu s vysokým obsahem rostlinných extraktů a silic je vhodná k masáži kůže v oblasti svalů, kloubů a páteře.
Skladem

Tatranský gel hřejivý 250 ml

Masážní bylinná kompozice ve formě balzámu s vysokým obsahem rostlinných extraktů a silic je vhodná k masáži kůže v oblasti svalů, kloubů a páteře. Používá se jako osvědčený podpůrný masážní prostředek na namožená místa. Vybrané extrakty slouží k prohřátí kůže a před náročným fyzickým výkonem. Těchto vlastností se využívá u aktivních sportovců před zvýšenou tělesnou námahou.

Použití: Aplikujte na citlivá místa několikrát denně. Naneste 5-10 minut před očekávanou fyzickou zátěží. Pro zvýšení účinku doporučujeme přípravek důkladně vmasírovat. Neaplikujte na sliznice! Přípravek způsobuje lokální zčervenání vyvolané rozšířením kapilár. Tato reakce je bezpečná.

Složení (INCI): Aqua, Alcohol denat., Glycerin, Camphor, Abies Alba Needle Oil, Pinus Mugo Pumilio Twig/Leaf Oil, Aesculus Hippocastanum Seed Extract, Propylene Glycol, Gentiana Lutea Root Extract, Veronica Officinalis Leaf Extract, Althea Officinalis Root Extract, Malva Sylvestris Flower Extract, Arnica Montana Flower Extract, Carbomer, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin, Thymus Vulgaris Oil, Methyl Nicotinate, Potassium Sorbate, Sodium Benzoate, Lactic Acid, Rosmarinus Officinalis Leaf Oil, Sodium Hydroxide, Eugenia Caryophyllus Flower Oil, CI 16185, D-Limonene, Eugenol, Linalool

Skladování: Uchovávejte v suchu při pokojové teplotě. Neskladovat na přímém slunci. Chránit před mrazem!

Všeobecná upozornění: Nepoužívejte při známé přecitlivělosti na některou složku přípravku. Dermatologicky testované. Originální receptura.

Dodavatel

Topvet (MVDr. Jiří Pantůček)

Novinky: