Lnicová mast

88.00

Lnicová mast se hodí k péči o problematickou pleť např. při akné, suchých ekzémech a plísních.
Skladem

Lnicová mast 50 ml

Lnicová mast se hodí k péči o problematickou pleť např. při péči o akné, suchých ekzémech a plísních. Lze ji použít i v některých případech lupénky či svrabu. Příznivě působí při péči o pokožku v okolí bércových vředů, hemeroidů a varixů. Pokožku zklidňuje a změkčuje, příznivě též působí na pleť se zvýšeným olupováním a při projevech opruzení a proležení.

Podrobněji v herbáři

V masti je užito více bylin, které díky své vyvážené kombinaci doplňují a posilují účinek lnice. K těmto bylinám patří čubet benedikt, tymián, ořešák a lopuch. Lnicová mast obsahuje ještě pravý včelí vosk – ten má totiž výborné ochranné a hydratační schopnosti a zvyšuje výslednou kvalitu masti. Masťovým základem je čištěné neškvařené vepřové sádlo (extrahované horkou párou), které díky svému složení patří k nejkvalitnějším základům mastí. Velmi dobře se vstřebává do pokožky, je kvalitním nosičem účinných látek obsažených v bylinách.

Lnicovou mast používáme 2-3x denně (nebo dle aktuální potřeby), jemnou masáží ji vtíráme 2 až 3 minuty do oblasti kloubů. Mast se nanáší lokálně v tenké vrstvě na pokožku tak, aby neucpala póry. Díky správné aplikaci masti pomáháte zvyšovat její účinek.

Složení: vepřové sádlo, včelí vosk, lnice obecná, čubet benedikt, tymián obecný, ořešák, lopuch, parfém (směs přírodních silic)

Adeps Suillus, Cera Alba, Linaria Vulgaris Extract, Cnicus Benedictus Extract, Thymus Vulgaris Extract, Juglans Regia Leaf Extract, Arcitum Lappa Root Extract, Parfum

Další informace: mast neobsahuje konzervanty ani umělá barviva. Skladovat při teplotě 5 až 25 °C.

Objem

50 ml

Dodavatel

Dr. Popov

Novinky: