Kostivalová mast s kafrem

89.00

Při masáži působí regeneračně na pohybové ústrojí a na unavené a namožené svaly a klouby.
Skladem (2 kusy)

Kostivalová s kafrem 50 ml

Kostivalová mast s kafrem se výborně hodí k masáži, který blahodárně působí na ztuhlý a namožený pohybový aparát (klouby i svaly) a je proto vhodné ji používat při pocitu unavených nohou, namožených svalů, šlach, kloubů i páteře. Účinky masti oceníte při velké námaze či sportu. Mast intenzivně prohřívá a prokrvuje pokožku.

Podrobněji v herbáři

Složení: vepřové sádlo, včelí vosk, kostival lékařský, jalovec, tymián, tužebník, měsíček lékařský, směs přírodních silic: kafrová, mátová, eukalyptová, mentholová
Adeps Suillus, Cera Alba, Eucalyptus Globulus Leaf Oil, Camphor, Symphytum Officinale Root Extract, Mentha Piperita Oil, L-Menthol, Juniperus Communis Fruit Extract, Thymus Vulgaris Extract, Filipendula Ulmaria Extract, Calendula Officinalis Flower Extract

Aplikace: Před použitím masti doporučujeme postiženou partii omýt vodou bez mýdla a dobře vysušit. Mast se nanáší v tenké vrstvě na pokožku tak, aby neucpala póry. Kostivalovou mast s kafrem používáme 2-3x denně (nebo dle aktuální potřeby), jemně ji vtíráme 2 až 3 minuty do kůže.
Správná aplikace masti pomáhá zvyšovat jejich následný účinek.

Masťový základ masti tvoří neškvařené čištěné vepřové sádlo. Extrahuje se horkou parou a nejsou známé žádné alergie, i proto se využívá k léčbě různých dermatitid. Svým složením připomíná lidský tuk, výborně se vstřebává do kůže a zároveň je kvalitním nosičem léčivých látek obsažených v bylinách.

V masti je navíc obsažen i pravý včelí vosk. Ten má výborné ochranné a hydratační schopnosti a zvyšuje výslednou kvalitu masti. Účinek kostivalu lékařského a kafru je v masti umocněn unikátní kompozicí bylinami: měsíčkem lékařským, jalovcem, tužebníkem a tymiánem. Kromě toho obsahuje mast ojedinělou směs přírodních silic – kafrovou, mátovou, eukalyptovou a mentholovou.

Mast neobsahuje umělá barviva.

Upozornění: doporučujeme skladovat při teplotě 5 až 25 °C.

Objem

50 ml

Dodavatel

Dr. Popov

Novinky: