Hadí mast

265.00

Širokospektrální mast s hadím jedem je vhodná pro masáž v okolí kloubů či po svalové námaze. Má relaxační a regenerační účinek.

Není skladem

Kategorie: Štítek:

Širokospektrální mast s hadím jedem SERPENSDERM 75 ml

Mast s hadím jedem je vhodná pro masáž v okolí kloubů či po svalové námaze. Podílí se na snížení ztuhlosti kloubního okolí svalů a přispívá k uvolnění svalové tenze. Masáž přispívá k uvolnění v oblasti krku a beder. Hadí mast má relaxační a regenerační účinek. Unikátní kombinace účinných látek zaručuje dlouhotrvající účinek bez pocitů podráždění a zčervenání pokožky.

Kosmetika s hadím obsahuje vysoce účinnou látku SYN-AKE, která byla vyvinuta syntézou hadího jedu chřestýšovce Waglerova (obsahuje: 1% Synthetic Waglerin). Tato látka má skvělý liftingový efekt s okamžitým účinkem. Vyhlazuje pleť od vrásek a drobných linek, bojuje proti předčasnému stárnutí a zabraňuje ochabování pokožky. Kromě toho jed obsahuje také čisté přírodní rostlinné oleje, kolagen a vitamín E. Všechny tyto látky pracují společně, aby zajistily pleti hebkost, pružnost a hloubkovou regeneraci.

Složení: Petrolatum, Simmondsia Chinensis Oil, Cetearyl Alcohol, Sorbitan Oleate, Polysorbate 80, Caprylic/Capric Triglycerided, Glycerin, Aqua, Dipeptide Diaminobutyroyl Benzhylamide Diacetate (Synthetic venenum Tropidolaemus wagleri)

Použití: přiměřené množství masti vtíráme do postižené oblasti 1-2x denně.

Neaplikujeme v těhotenství a období kojení. Pouze pro zevní použití, chraňte oči a sliznice. Nevhodné pro děti do 6 let.

Dodavatel

Vivaco

Objem:

75 ml

Novinky: