Sůl z Mrtvého moře do koupele

65.0094.00

Koupel se solí z Mrtvého moře působí zklidňujícím a relaxačním účinkem na celé tělo a nervový systém a tiší svalovou únavu.
Skladem

Sůl z Mrtvého moře do koupele

Koupel se solí z Mrtvého moře působí zklidňujícím a relaxačním účinkem na celé tělo a nervový systém a tiší svalovou únavu. Mrtvé moře bývá častou destinací při kožních potížích. Mořská sůl obsahuje řadu významných látek, které během teplé koupele pronikají uvolněnými póry pokožky do organismu. Má uklidňující a regenerační účinky. Je vhodná i pro citlivou kůži, která má sklon k zánětům a k vysušování. Hydroterapie je používána od nepaměti.

Možnosti:

Sůl z Mrtvého moře do koupele 200 g Vivaco

Složení: 100% přírodní sůl z Mrtvého moře

Použití: Vsypte cca 250 g soli do horké vody a připravte koupel s vysokou koncentrací soli pro hluboké pročištění a ošetření pokožky. Doporučená doba lázně je cca 20 min. Po proceduře se opláchněte vlažnou vodou bez použití mýdla. Revitalizační koupel slouží pro relaxaci a detoxikaci pokožky. Přidejte dvě hrsti soli do teplé koupele a koupejte se zhruba 20 min. Změkčující koupel je ideální pro změkčení pokožky chodidel. Stačí přidat hrstku soli do lavoru s teplou vodou.

Sůl z Mrtvého moře do koupele 200 ml Botanico

Složení: Maris Sal, Dry Herbs, Hydroxyisohexyl 3 Cyklohexene Carboxaldehyde, Limonene, Parfum, Citral

Použití: rozpusťte cca 100 g soli ve vaně s teplotou příjemnou pro pokožku (cca 37°C). Obvyklá délka koupele je cca 15-20 min. Po koupeli opláchněte tělo čistou vlažnou vodou.

Upozornění: při vypouštění vody z vany používejte sítko na odtok, abyste zamezili ucpání odpadu. Chraňte před slunečním světlem, uchovávejte v suchu a při teplotě do 25°C.

Dodavatel

Botanico (MUDr.Alice Ratajová), Vivaco

Novinky: