Konopná sůl do koupele

94.00

Konopná sůl se skvěle hodí pro uklidňující a relaxační koupel. Obsahuje řadu prospěšných látek, které se během teplé koupele uvolňují.
Skladem

Sůl do koupele Konopí 200 ml

Koupelová sůl s extraktem konopí nabízí dokonalou péči a uvolnění zároveň. Solná koupel podporuje detoxikaci těla. Obsahuje řadu prospěšných látek, které během teplé koupele pronikají uvolněnými póry pokožky do organismu. Ve složení najdeme silice, přírodní výtažky z rostlin, které příznivě působí na pokožku.

Konopí je díky svým výrazným antibakteriálním a regeneračním vlastnostem vhodné především při prevenci kožních potíží a k podpoře přirozené regenerace. Při pravidelném používání je pokožka vláčná a dostatečně hydratovaná.

Složení: Sodium Chloride, Dry Herbs, Cannabis Sativa L. Extract, Parfum, Benzyl Alcohol, Citronellol, Eugenol, Linalool, Butylphenyl, Methylpropional, Musk Ketone

Použití: rozpusťte cca 100 g soli ve vaně s teplotou příjemnou pro pokožku (cca 37°C). Obvyklá délka koupele je cca 15-20 min. Po koupeli opláchněte tělo čistou vlažnou vodou.

Upozornění: při vypouštění vody z vany používejte sítko na odtok, abyste zamezili ucpání odpadu. Chraňte před slunečním světlem, uchovávejte v suchu a při teplotě do 25°C.

Objem

200 ml

Dodavatel

Botanico (MUDr.Alice Ratajová)

Novinky: