Turan kapky

65.00

Turan je stále méně známá bylinka připomínající vůní kmín. V průběhu historie se používala na močovou soustavu a klouby, látkovou výměnu, trávicí soustavu. Aplikovala se i zevně.
Skladem (poslední balení)
DOPRODEJ

Bylinné kapky TURAN (D3)

Původ turanu je v Severní Americe a jedná se o významnou indiánskou léčivou bylinu. Vyskytuje se i v mnohých další oblastech světa a většinou se považuje za plevel. Některé druhy jsou dokonce označovány za invazivní, i přestože mnoho škod většinou nečiní, jelikož obvykle rostou na neobdělávaných a nevyužívaných půdách.

Turan je v Evropě stále méně známá bylinka, i přestože se v průběhu historie používala na močovou soustavu a klouby, pro podporu látkové výměny, trávicí soustavy. Aplikovala se jak vnitřně, tak i zevně.

Složení: lihovodný roztok extraktu byliny turan kanadský, tinktura je připravena ve specifickém homeopatickém ředění D3

Dávkování: 3 až 4×6 až 7 kapek denně po jídle (lahvička cca na 21 až 33 dní)

Balení: PE kapací lahvička 30 ml

Velkou výhodou tinktur jejich časová nenáročnost a jednoduché dávkování. Předepsaný počet kapek můžeme nakapat do vody, teplého nápoje. Bylinné kapky jsou vyrobeny z kvalitních bylin a vyznačují se vysokou koncentrací účinných látek. Obsažený líh podporuje rychlejší vstřebávání těchto látek do organismu. Dávkování tinktur je tak malé, že úvahy o ovlivnění jater nebo nervového systému obsaženým alkoholem jsou zcela bezpředmětné.

Upozornění: Nepřekračujte doporučené dávkování. Doplněk stravy – neslouží jako náhrada pestré stravy.

Na základě nařízení Evropského unie č. 1924/2006 nemůžeme u bylinek uvádět žádná Radou EU neschválená výživová a zdravotní tvrzení.

Dodavatel

Bylinářství-kořenářství (B. Jukl)

Objem

30 ml

Novinky: