Tinktura z tuje

65.00

V průběhu historie se tuje používala v lidovém léčitelství na klouby, nervy, lymfatický systém, na viry a plísně.

Není skladem

Bylinné kapky TUJE (D5)

Zerav neboli lidově tuje je stálezelený jehličnatý strom, který pochází ze Severní Ameriky a v Evropě se pěstuje od 16. století. Využívá se k vytváření živých plotů a zároveň se používá v lidovém léčitelství.

Volí se mladé větvičky určitých druhů tují, které obsahují řadu významných silic, kyselin, tříslovin a dalších účinných látek. Vhodnou formou získání účinných látek je odvar nebo tinktura. U odvarů musíme dlouhým vařením odstranit toxické silice, u tinktur jejich účinek potlačíme homeopatickým zpracováním. V průběhu historie se rostlina používala na klouby, nervy, trávení, lymfatický systém, vlasy a nehty.

Složení: lihovodný roztok extraktu tuje, tinktura je připravena ve specifickém homeopatickém ředění D5

Dávkování: 3x 5 kapek denně po jídle (lahvička cca na 39 dní)

Balení: PE kapací lahvička 30 ml

Velkou výhodou tinktur jejich časová nenáročnost a jednoduché dávkování. Předepsaný počet kapek můžeme nakapat do vody, teplého nápoje. Bylinné kapky jsou vyrobeny z kvalitních bylin a vyznačují se vysokou koncentrací účinných látek. Obsažený líh podporuje rychlejší vstřebávání těchto látek do organismu.

Upozornění: Nepřekračujte doporučené dávkování. Doplněk stravy – neslouží jako náhrada pestré stravy.

Na základě nařízení Evropského unie č. 1924/2006 nemůžeme u bylinek uvádět žádná Radou EU neschválená výživová a zdravotní tvrzení.

Dodavatel

Bylinářství-kořenářství (B. Jukl)

Objem

30 ml

Novinky: