Rosnatka tinktura

65.00

Rosnatka se od dávných dob využívala v lidovém léčitelství na dezinfekci, svaly a cévní soustavu.
Skladem (poslední 1 balení)
DOPRODEJ

Bylinné kapky ROSNATKA (D4)

Rosnatka je jedním z druhově nejpočetnějších rodů masožravých rostlin. Rosnatky jsou rozšířeny ve všech světadílech s výjimkou Antarktidy a většinou rostou na chudých půdách. Nejvíce jich roste v Austrálii (přes 50% všech známých druhů), dále též v Jižní Americe a v jižní Africe.  Obsahuje řadu významných látek včetně glykosidů, organických kyselin a dalších.

Rosnatka se od dávných dob využívala v lidovém léčitelství na dezinfekci, svaly a cévní soustavu. Dříve z ní bylo vyráběno mnoho preparátů, ať už na podporu vykašlávání, podporu zdraví cév nebo likér „rosolka“.

Složení: lihovodný roztok extraktu rosnatky, v homeopatickém ředění D4

Dávkování: 3x 10 kapek denně před jídlem (lahvička cca na 21 dní)

Balení: PE kapací lahvička 30 ml

Velkou výhodou tinktur jejich časová nenáročnost a jednoduché dávkování. Předepsaný počet kapek můžeme nakapat do vody, teplého nápoje. Bylinné kapky jsou vyrobeny z kvalitních bylin a vyznačují se vysokou koncentrací účinných látek. Obsažený líh podporuje rychlejší vstřebávání těchto látek do organismu.

Upozornění: Nepřekračujte doporučené dávkování. Doplněk stravy – neslouží jako náhrada pestré stravy. Výrobek není určen pro děti, těhotné a kojící ženy. Uchovejte mimo dosah dětí. Nevystavovat přímému slunci. Případný zákal není na závadu.

Na základě nařízení Evropského unie č. 1924/2006 nemůžeme u bylinek uvádět žádná Radou EU neschválená výživová a zdravotní tvrzení.

Dodavatel

Bylinářství-kořenářství (B. Jukl)

Objem

30 ml

Novinky: