Sleva!

Pitulník tinktura (hluchavka žlutá)

62.00 55.00

Pitulník žlutý není sice oficiálně uznávanou léčivkou, ale obsahuje velmi podobné látky jako hluchavka bílá, čehož se často využívá.
Skladem
Datum spotřeby: 04.03.2023

Pitulník kapky (hluchavka žlutá) D3

Pitulník žlutý není sice oficiálně uznávanou léčivkou, ale obsahuje velmi podobné látky jako hluchavka bílá, čehož se často využívá. Používá se na sliznice dýchacího i trávicího ústrojí. Velmi účinné jsou sedací koupele při gynekologických problémech. Obklady se používají na problematické žíly.

Složení: lihovodný roztok extraktu pitulníku, v homeopatickém ředění D3

Dávkování: 3x 8 kapek denně před jídlem (lahvička cca na 24 dní)

Velkou výhodou tinktur jejich časová nenáročnost a jednoduché dávkování. Předepsaný počet kapek můžeme nakapat do vody, teplého nápoje. Bylinné kapky jsou vyrobeny z kvalitních bylin a vyznačují se vysokou koncentrací účinných látek. Obsažený líh podporuje rychlejší vstřebávání těchto látek do organismu.

Upozornění: Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy. Doplněk stravy. Není náhradou pestré stravy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování.

Na základě nařízení Evropského unie č. 1924/2006 nemůžeme u bylinek uvádět žádná Radou EU neschválená výživová a zdravotní tvrzení.

Dodavatel

Bylinářství-kořenářství (B. Jukl)

Objem

30 ml

Novinky: