Paměť-soustředění kapky

109.00

Bylinné kapky se skládají ze směsi 5 bylin, které napomáhají správné činnosti mozku a které podporují kognitivní funkce.
Skladem

Paměť-soustředění kapky 50 ml

Bylinné kapky se skládají ze směsi 5 bylin, které napomáhají správné činnosti mozku a které podporují kognitivní funkce. Podporují paměť, soustředění, psychickou rovnováhu a periferní oběhový systém. Zmírňují příznaky psychické a fyzické únavy. Přispívají k rychlejšímu zotavení po náročných či stresových situacích. Tyto byliny patří mezi tzv. adaptogeny, tedy rostliny, které se podílejí na duševní i tělesné rovnováze navíc potlačuje příznaky psychické i fyzické únavy.

Složení: voda, jemný kvasný líh (alk. 40% obj.), ginkgo list, eleuterokok kořen, maral kořen, maté list, gotu kola list
100 g výrobku obsahuje extrakt a á 3,33 g všech obsažených bylin.

Dávkování: 15 kapek 3x denně. Tinkturu lze nakapat i do nápoje, např. vody nebo čaje. Doporučená denní dávka (45 kapek) obsahuje po 59,94 mg všech obsažených bylin.

Jak se bylinné kapky vyrábí?

Pečlivě vybrané atestované byliny se macerují v jemném 60% potravinářském lihu za studena – jedná se o způsob výroby, který je generacemi ověřený jako nejlepší, protože líh je pro extrakci ideální a kapky pak mají vysokou koncentraci účinných látek. Líh se navíc doplňuje vodou, takže v kapkách působí dva činitelé a vyluhuje se tedy i více účinných látek. Využívá se odstřeďování za vysoké rychlosti otáček, aby se z bylin získalo více účinných látek. Dlouhá macerace mikronizovaných (jemně rozemletých) bylin v lihu je velmi důležitá a tento proces nelze porovnávat s prostým rozmícháním extraktu.

Vyrobeno podle originální receptury, která zaručuje vysokou účinnost výsledné tinktury.

Všechny extrakty jsou notifikovány Ministerstvem zdravotnictví ČR.

Upozornění: Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Výrobek není určen pro děti, těhotné a kojící ženy. Ukládejte mimo dosah dětí. Před použitím protřepat, lehký zákal není na závadu. Uchovejte v suchu při teplotě 5-25 °C.

Dodavatel

Dr. Popov

Novinky: