Sleva!

Oman tinktura

65.00 55.00

Tinktura se v průběhu historie v lidovém léčitelství používala na dýchací cesty a kašel (hlen), sliznice, trávení, slinivku a metabolismus.
Skladem
Datum spotřeby: 07.07.2023

Bylinné kapky OMAN (D3)

Oman pravý je původem z Orientu a v České republice se pěstuje. Jeho kořen má specifickou vůni. Používal se již v antické době – využíval jej Hippokratés a Galén. Plinius uváděl, že pravidelné užívání omanového kořene podporuje trávení, zahání melancholii a vyvolává radost v duši. Tradiční čínská medicína doporučovala oman při onemocněních dýchací soustavy, hlavně při astmatu a bronchitidě. V ruské medicíně se užíval při černém kašli, tuberkulóze a nemocích dýchací soustavy.

Složení: lihovodný roztok extraktu omanu, tinktura je připravena ve specifickém homeopatickém ředění D3

Dávkování: 3×7 kapek denně před jídlem (lahvička cca na 29 dní)

Balení: PE kapací lahvička 30 ml

Velkou výhodou tinktur jejich časová nenáročnost a jednoduché dávkování. Předepsaný počet kapek můžeme nakapat do vody, teplého nápoje. Bylinné kapky jsou vyrobeny z kvalitních bylin a vyznačují se vysokou koncentrací účinných látek. Obsažený líh podporuje rychlejší vstřebávání těchto látek do organismu.

Upozornění: Nepřekračujte doporučené dávkování. Doplněk stravy – neslouží jako náhrada pestré stravy.

Na základě nařízení Evropského unie č. 1924/2006 nemůžeme u bylinek uvádět žádná Radou EU neschválená výživová a zdravotní tvrzení.

Dodavatel

Bylinářství-kořenářství (B. Jukl)

Objem

30 ml

Novinky: