Lomikámen tinktura

65.00

Jak již samotný název této rostliny napovídá, dokáže se vypořádat s kameny a usazeninami. Obsahuje třísloviny, hořčiny, glykosidy a další látky.
Skladem

Lomikámen tinktura D3

Lomikámen patří mezi nejznámější skalničky a je rozšířen v Evropě, Asii, severní Africe, Severní Americe. Jak jeho název vypovídá, dokáže se v přírodě vypořádat s každou horninou a z latinského jazyka se doslova překládá jako „lámající kámen.“ V našem těle též vyhledává kameny a různé usazeniny.

Obsahuje třísloviny, hořčiny, glykosidy a další látky.  V průběhu historie se používal nejen na ledvinové a močové kameny, ale i na hleny v plicích, potíže s játry, slezinou nebo prostatou.

Je dodnes používán v lidovém léčitelství a homeopatii.

Složení: lihovodný roztok extraktu lomikamene, v homeopatickém ředění D3

Dávkování: 3x 5 kapek denně před jídlem (lahvička cca na 40 dní)

Velkou výhodou tinktur jejich časová nenáročnost a jednoduché dávkování. Předepsaný počet kapek můžeme nakapat do vody, teplého nápoje. Bylinné kapky jsou vyrobeny z kvalitních bylin a vyznačují se vysokou koncentrací účinných látek. Obsažený líh podporuje rychlejší vstřebávání těchto látek do organismu.

Upozornění: Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy. Doplněk stravy. Není náhradou pestré stravy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování.

Na základě nařízení Evropského unie č. 1924/2006 nemůžeme u bylinek uvádět žádná Radou EU neschválená výživová a zdravotní tvrzení.

Balení: kapací lahvička 30 ml

Dodavatel

Bylinářství-kořenářství (B. Jukl)

Objem

50 ml

Novinky: