Průdušky a dýchací cesty kapky

109.00

Tyto originální bylinné kapky obsahují byliny, které jsou prospěšné pro správnou funkci dýchacího systému a přirozené obranyschopnosti.
Skladem (2 kusy)

Kapky Průdušky – dýchací cesty 50 ml

Doplněk stravy

Tyto originální bylinné kapky obsahují 6 vynikajících bylin, které jsou prospěšné pro správnou funkci dýchacího systému a jejich zdraví. Zároveň mají byliny příznivý vliv i na přirozenou obranyschopnost. Bez černý navíc hraje roli při vylučování a pročištění organismu.

Složení: voda, jemný kvasný líh (alk. 40% obj.), podběl list, měsíček květ, anýz plod, lékořice, lišejník islandský stélka, bez černý květ
100 g výrobku obsahuje à 2,37 g všech jmenovaných bylin.

Dávkování: 3 x denně 20 kapek. Tinkturu je možno nakapat i do nápoje, např. vody, čaje. Doporučená denní dávka (60 kapek) obsahuje po 17 mg obsažených bylin.

Jak se bylinné kapky vyrábí?

Pečlivě vybrané atestované byliny se macerují v jemném 60% potravinářském lihu za studena – jedná se o způsob výroby, který je generacemi ověřený jako nejlepší, protože líh je pro extrakci ideální a kapky pak mají vysokou koncentraci účinných látek. Líh se navíc doplňuje vodou, takže v kapkách působí dva činitelé a vyluhuje se tedy i více účinných látek. Využívá se odstřeďování za vysoké rychlosti otáček, aby se z bylin získalo více účinných látek. Dlouhá macerace mikronizovaných (jemně rozemletých) bylin v lihu je velmi důležitá a tento proces nelze porovnávat s prostým rozmícháním extraktu.

Vyrobeno podle originální receptury, která zaručuje vysokou účinnost výsledné tinktury.

Všechny extrakty jsou notifikovány Ministerstvem zdravotnictví ČR.

Upozornění: Nepřekračujte referenční hodnotu příjmu. Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy. Není určen jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Uchovejte v suchu při teplotě 5 až 25 °C. Před použitím protřepat, lehký zákal není na závadu. Uchovejte v suchu při teplotě 5 – 25 °C.

Na základě nařízení Evropského unie č. 1924/2006 nemůžeme u bylinek uvádět žádná Radou EU neschválená výživová a zdravotní tvrzení.

Objem

50 ml

Dodavatel

Dr. Popov

Novinky: