Sleva!

Pralinka s malinovou náplní hořká

18.00 9.00

Ponořte se do světa ručně vyrobených pralinek prémiové kvality a vychutnejte si pralinku s malinovou příchutí.
Skladem
Datum spotřeby: 05/2022

Pralinka s malinovou náplní hořká 9 g (1 kus)

Ručně vyráběné pralinky

Ponořte se do světa ručně vyrobených pralinek prémiové kvality a vychutnejte si pralinku s malinovou příchutí. Tato pralinka je vyráběná v chráněné dílně v samém srdci Hané v Olomouci, městě s dlouhou čokoládovou tradicí. Každý kousek prochází rukama zkušených cukrářek. Pralinky se vyrábějí z těch nejlepších surovin podle domácích receptur. Jedná se i o výborný dárek pro každou příležitost.

Složení hořká čokoláda extra: kakaová hmota, cukr, kakaové máslo, emulgátor: sójový lecitin, přírodní vanilkový extrakt%. Obsah kakaové sušiny v čokoládové složce nejméně 64 %.

NÁPLŇ 75% bílá čokoláda extra (cukr, kakaové máslo, sušené plnotučné mléko, kakaový likér, emulgátor: sójový lecitin, přírodní vanilkový extrakt), malinové pyré (90% malinová dužina, 10% cukr), smetana (mléko, stabilizátor: E407), lyofi lizované maliny, med, sorbitol, konzumní líh (alk. 80 % obj.).

ZDOBENÍ: barevné kakaové máslo (kakaové máslo, barva) E 102, E 133, E171, E172. Obsah kakaové sušiny v čokoládové složce nejméně 31 %.

Barvivo E102 může nepříznivě ovlivňovat činnost a pozornost dětí. Může obsahovat stopy sóji, mléka a suchých skořápkových plodů. Obsahuje alkohol.

Uchovávejte v suchu při teplotě do 20°C

Dodavatel

Choco Bonté

Novinky: