Pralinka s kokosovou náplní hořká

18.0079.00

Ponořte se do světa ručně vyrobené čokolády prémiové kvality a vychutnejte si pralinku s kokosovou náplní.
Skladem

Zrušit

Pralinka s kokosovou náplní hořká 9 g

Ručně vyráběné pralinky

Ponořte se do světa ručně vyrobené čokolády prémiové kvality a vychutnejte si pralinku s kokosovou náplní. Tato pralinka je vyráběná v chráněné dílně v samém srdci Hané v Olomouci, městě s dlouhou čokoládovou tradicí. Každý kousek prochází rukama zkušených cukrářek. Pralinky se vyrábějí z těch nejlepších surovin podle domácích receptur. Jedná se i o výborný dárek pro každou příležitost.

Složení: hořká čokoláda extra: kakaová hmota, cukr, kakaové máslo, emulgátor: sójový lecitin, přírodní vanilkový extrakt. Obsah kakaové sušiny v čokoládové složce nejméně 64 %.

NÁPLŇ 75 %: bílá čokoláda extra (kakaová hmota, cukr, kakaové máslo, plnotučné sušené mléko, kakaový likér, emulgátor: sójový lecitin, přírodní vanilkový extrakt), smetana (mléko, stabilizátor: E407), pražený kokos strouhaný, kakaová máslo, kokosová pasta (cukr, kokosová dužina a mléko, glukózový sirup, přírodní aroma, stabilizátory E410 (karubin), E440 (pektin), maltodextriny, mléčné bílkoviny), stabilizátor: sorbitol, med, konzumní líh (alk. 80 % obj.).

ZDOBENÍ: strouhaný kokos.

Může obsahovat stopy sóji, mléka a suchých skořápkových plodů. Obsahuje alkohol.

Uchovávejte v suchu při teplotě do 20°C

Dodavatel

Choco Bonté

Novinky: