Sleva!

Včelí pyl perga

300.00 169.00

Pyl Perga je rouskový pyl, včely ho v úle ještě po sběru zpracovávají. Obsahuje naprosto jedinečnou kombinaci významných látek.
Skladem
Datum spotřeby: 02/2022

Kategorie: Štítky: ,

Včelí pyl perga 90 g

Energie v mini balení

Pyl Perga je rouskový pyl, včely ho v úle ještě po sběru zpracovávají. To jej taky odlišuje od tzv. pylu rouskovaného. Tento pyl bývá lépe stravitelný, avšak jeho získávání je složitější a právě proto je dražší. Je často též nazýván včelí chléb. Pyl obsahuje naprosto jedinečnou kombinaci látek, která stojí za jeho výtečnými účinky. Ne náhodou včely krmí pylem celý úl. Pokud by včelstvo nemělo pyl, nemohlo by existovat. Již od dávných dob se využíval nejen na trávení, nervovou soustavu a cévy, ale považoval se za klíč k dlouhověkosti.

Obecně tedy rozlišujeme dvě varianty pylu:

Pyl rouskovaný – včelí pyl, který se odebírá ihned, jak včela přiletí ze sběru do úlu

Pyl perga – včelami již zpracovaný plástový pyl

Návod k použití: Jezte po lžičkách přímo bez jakékoliv úpravy. Pyl nemíchejte do ničeho teplého ani nezapíjejte horkými nápoji. Užívejte 1-3 lžičky denně, děti a při prevenci poloviční dávku. Při nízkém tlaku doporučujeme užívat na noc.

Upozornění: nedoporučuje se užívat v prvních 3 měsících těhotenství a při alergii na včelí produkty.

Na základě nařízení Evropského unie č. 1924/2006 nemůžeme u těchto produktů uvádět žádná Radou EU neschválená výživová a zdravotní tvrzení.

Hmotnost90 g
Dodavatel

Pleva

Novinky: