Mateří kašička

135.00

Mateří kašička je čistý včelí produkt a pro včely to je „nejprestižnější“ potrava v úlu, která jim dodává nejvíce živin.

Není skladem

Mateří kašička lyofilizovaná – 10 dávek

Mateří kašička je čistý včelí produkt s charakteristickou vůní a nakysle kořeněnou chutí. Pro včely je to „nejprestižnější“ potrava v úlu, která jim dodává nejvíce živin. Včelí královna se obvykle dožívá až 20× vyššího věku než běžná dělnice, ačkoliv na svět přicházejí stejným způsobem. Jediným rozdílem je strava – královna totiž po celý život dostává mateří kašičku. Ta dodává velkou životní sílu a navrch ještě porci vitamínů a minerálů. Jen díky ní vydrží královna náročné životní tempo a dalece přežívá všechny ostatní.

Získávání mateří kašičky od včel je poměrně náročná práce, ale i přesto se pro své výjimečné vlastnosti tato exkluzivní „surovina“ těší velké oblibě. Mateří kašička je poměrně citlivá látka, nemá ráda kontakt s kovy, slunečním světlem, teplem, kyslíkem a nečistotami. Po získání se proto musí ihned chladit, nebo konzervovat.

Tato mateří kašička je zpracována moderním způsobem tzv. lyofilizací (proces hlubokého zamražení a vysušení). Tato metoda zajišťuje zachování specifických vlastností nativní látky. Navíc umožní snadné uskladnění, které nevyžaduje chladné prostředí či vzduchovou izolaci jako v případě čerstvé mateří kašičky. Díky lyofilizaci je navíc kašička více koncentrovaná a užívat jí tak stačí opravdu malé množství. Zároveň se jedná o metodu, při které není nutné nic přidávat, a tak si kašička ponechává stejné vlastnosti jako při konzumaci začerstva.

Podrobněji v blogu

Užívání: Po otevření spotřebujte do 4 týdnů. Užívejte 1 dávku denně. Pro preventivní posilnění organismu stačí podání tří dávek týdně. Mateří kašičku lze podávat i několik týdnů (40 dní = 6 týdnů). Kúru je vhodné opakovat několikrát za rok, nejlépe v jarních měsících.

Návod k použití: Mateří kašičku nejlépe užíváme ráno nalačno 20 minut před jídlem. Přiloženou odměrkou naberte mateří kašičku. Ideální dávky 200 mg dosáhnete, pokud kašička v odměrce bude sahat cca 1 milimetr pod okraj odměrky (plná odměrka je 230 mg). Dávku mateří kašičky, vysypte na polévkovou lžíci (plastovou, dřevěnou, nebo keramickou – nesmí být kovová) a přidejte další dvě odměrky vody. Důkladně promíchejte odměrkou, aby se mateří kašička rozpustila. Nechte minimálně 1 minutu rozplynout pod jazykem a poté spolkněte. Odměrku umyjte a vysušte.

Upozornění: Nevhodné pro děti do 3 let, těhotné a kojící ženy, alergiky na včelí produkty. Skladuje se v suchém a tmavém prostředí při pokojové teplotě. Nepřekračujte stanovené denní dávkování.

Balení obsahuje 2000 mg. Jedna dávka činí 200 – 230 mg.

Země původu: Čína

Na základě nařízení Evropského unie č. 1924/2006 nemůžeme u těchto produktů uvádět žádná Radou EU neschválená výživová a zdravotní tvrzení.

Dodavatel

Pleva

Hmotnost:

2000 mg

Množství:

10 dávek

Novinky: