Sleva!

Šalvěj silice

145.00 99.00

Šalvěj posiluje a harmonizuje organismus, působí sedativně na nervový systém. V aromaterapii se používá při potížích dýchacích cest.
Skladem
Datum spotřeby: 10/2022

Kategorie: Štítky: ,

Šalvějová silice (éterický olej) 10 ml

Šalvěj posiluje a harmonizuje organismus, působí sedativně na nervový systém. Při delším vdechování působí až euforicky. V aromaterapii se používá při potížích dýchacích cest, kašli a nachlazení. Šalvěj je vhodná i ke koupelím nohou (v přírodní medicíně je známá svými antibakteriálními účinky a působí i proti pocení).

Použití éterických olejů je mnohostranné:

Do aromalampy nebo odpařovače k provonění bytu, kanceláře apod.: odpařovací misku aromalampy naplňte vodou a do vody přidejte 3-5 kapek oleje. Dbejte, aby miska nad hořící svíčkou nevyschla. Také stačí nádobku s olejem položit na topení nebo nakapat éterický olej na papírový kapesník.

V sauně: použijte 3-5 kapek éterického oleje na horké kameny.

Do koupele: do vody teplé cca 30°C přidejte maximálně 20 kapek oleje, relaxujte nejvýše 30 minut.

K masážím: použijte 5-10 kapek éterického oleje na 5 ml nosného oleje (může být slunečnicový, olivový). Před masáží je provést zkoušku citlivosti na vnitřní straně paže alespoň 3 hod. předem.

K inhalaci: 5-10 kapek přidejte do horké vody a inhalujte 5-10 minut maximálně 3x denně.

Do auta na papírový kapesníček nebo jiný savý materiál: použijte několik kapek oleje, umístěte v oblasti cirkulace teplého vzduchu.

Do vysavače: savý materiál s několika kapkami éterického oleje vložte do vysavače k výfukovému otvoru.

Upozornění: Éterické oleje (silice) nepoužívejte vnitřně, ale pouze zevně. Chraňte před dětmi. Olej nesmí vniknout do očí.

Objem

10 ml

Dodavatel

Dr. Popov

Novinky: