Sleva!

Zvláčňující a regenerační pleťový krém CANNABIS

99.00 69.00

Pleťový krém Cannabis je velmi lehký, rychle vstřebatelný, obsahuje nejen konopný olej, ale i extrakt z celé zelené rostliny.

Není skladem

Máte dotaz? Zeptejte se nás!

Popis

Zvláčňující a regenerační pleťový krém CANNABIS 51 ml

Pleťový krém Cannabis je velmi lehký, rychle vstřebatelný, obsahuje nejen konopný olej, ale i extrakt z celé zelené rostliny. Tím dodává kosmetice unikátnost a spotřebiteli maximum cenných látek z této výjimečné rostliny.

Vedle nenasycených mastných kyselin, fytosterolů a fosfolipidů dodává i řadu antioxidantů a chlorofylů. Dále obsahuje hydratační složky – panthenol a glycerin, cenné bambucké máslo s přírodními UV filtry, ochranný vitamín E a regenerační a protivráskový oleoamin. Doplněno o vitamín B8 – inositol, vitamín ,,mládí, vitality a zdraví‘‘ s prokázanými antioxidačními a bio stimulačními účinky.

Po použití bude pokožka vláčná, napnutá, s hedvábným leskem.

Použití: Krém nanášejte v tenké vrstvě na obličej, krk, dekolt apod. Je vhodný jako výživný a ochranný podklad pod make-up, stíny, pudr apod.

Olej i extrakt Cannabis jsou v lidovém léčitelství oblíbeny pro své údajné protizánětlivé, antibakteriální, protialergické a regenerační vlastnosti. Mohou pozitivně působit na různé dermatitidy, u atopického ekzému, lupénky, akné, oparů. Vykazují uklidňující a zvláčňující účinky, chrání pokožku před vysoušením a praskáním.

Vyrobeno na moderní bázi lipofilní akrylátové matrice. Tím je oproti jiným dosaženo minimalizace dráždivých neionogenních emulgátorů. S lehkou ,,zelenou‘‘ hypoalergenní parfemací.

Výrobky v BIO KVALITĚ.

Další informace

Objem

51 ml

Výrobce

Bione Cosmetics

Nejpopulárnější produkty: