Sleva!

Levandulový krém (zjemňující pleťový krém)

99.00 79.00

Tento zjemňující pleťový krém z levandule je výjimečně jemný, nedráždivý, lehce roztíratelný. Je vyroben v BIO formulaci, takže je šetrný k Vám i k přírodě.
Skladem (poslední 3 kusy, datum spotřeby: 1.7.2018)
DOPRODEJ

Popis

Zjemňující pleťový krém LEVANDULE 51 ml

Zjemňující pleťový krém s levandulovým olejem a parfémem, s minimem emulgátorů, s vysokým obsahem antioxidantů – inositolu a vitamínu E. Chrání před stárnutím pokožky a před vznikem vrásek vlivem volných kyslíkových radikálů a vlivem glykace bílkovin, kterou významně omezuje karnosin. Přítomný panthenol a glycerin zadržují vodu v pokožce, allantoin zvláčňuje. Vůně Levandule Vás přenese do sluncem vyhřáté romantické Provence.

Použití: Pravidelně ráno nebo večer nanášejte krém v tenké vrstvě na pleť, krk, dekolt apod. Je vhodný jako výživný a ochranný podklad pod make-up, stíny, pudr apod.

Krém je výjimečně jemný, nedráždivý, lehce roztíratelný. Šetrný k Vám i k přírodě. Je vyroben v BIO formulaci, neobsahuje silikony, ropné produkty, etoxyláty ani parabeny. Použitá konzervační látka se po aplikaci po chvíli zcela odpaří. Vyrobeno na nejmodernější bázi lipofilní polyakrylátové matrice. Tím je umožněno dosažení neobvyklé jemnosti prostředku s úplným vyloučení nežádoucích neionogenních emulgátorů.

Vyrobeno v BIO kvalitě.

Další informace

Výrobce

Bione Cosmetics

Objem

51 ml

Novinky: