Šampon z Mrtvého moře

90.00

Unikátní BIO vlasový a tělový šampon z Mrtvého moře s extraktem mořské řasy je určen pro všechny typy pokožky.
Skladem

Máte dotaz? Zeptejte se nás!

Vlasový a tělový šampon s minerály Mrtvého moře a extraktem mořské řasy 255 ml

Unikátní vlasový a tělový šampon s minerály z Mrtvého moře je vyroben jako velmi jemný a přitom vydatný prostředek každodenní hygieny pro všechny typy pokožky v BIO formulaci.

Neobsahuje SLS, SLES, ropné produkty, silikony a ani parabeny. Dosahuje vysoké pěnivosti a mohutné čistící a mycí síly, bez extrémního odmaštění vlasů i pokožky.

Přidané betainy spolu s rostlinným lecitinem zanechají pokožku umytou, vláčnou a přirozenou, vlasům dodají příjemný přirozený avivážní efekt. Minerály z Mrtvého moře jsou doplněny o biominerály mědi a manganu. Tvoří spolu cenný zdroj bioaktivních prvků potřebných pro vyváženou biochemii buněk pokožky a pro činnost významných enzymů. Šampon je doplněn o přírodní extrakt mořské řasy. Obsahuje hydratační a regenerační panthenol. Přidaná kyselina mléčná upraví pH bílkovin pokožky a vlasů do optimální fyziologické úrovně.

Užitnými vlastnostmi je BIO šampon šetrný jak k tělu, tak k přírodě. Je velmi jemný a příjemný při použití, garantujeme, že si jej velmi oblíbíte. Šampon je vyroben jako vydatný koncentrát.

Vyroben v BIO kvalitě.

Výrobce

Bione Cosmetics

Objem

255 ml

Novinky: