Vincentka ve spreji

78.00

Vincentka sprej do nosu je vhodný pro ošetření sliznice nosohltanu. Napomáhá udržovat fyziologickou čistící schopnost nosní sliznice.
Skladem

Máte dotaz? Zeptejte se nás!

Vincentka sprej do nosu 25 ml

Sprej je vhodný pro ošetření sliznice nosohltanu. Napomáhá udržovat fyziologickou čistící schopnost nosní sliznice (funkci řasinkového epitelu) a umožňuje optimální fungování tzv. slizniční imunity jako primární obrany před infekcí.

Používá se pro zvlhčení sliznice celé nosní dutiny a nosohltanu především při pobytu v prostředí s nízkou relativní vlhkostí vzduchu, v prostorách vytápěných ústředním topením a prostředí znečištěném zejména prachovými částicemi.

Jedná se o 100% přírodní produkt – naplněno minerální vodou Vincentka z přírodního zdroje.

Celkovým složením hypotonické kyselky s obsahem jodidů příznivě ovlivňuje obranyschopnost ve smyslu prevence chronických bakteriálních infekcí horních cest dýchacích, chronické rhinitidy, sinusitidy a chronické polypózní nasopharyngitidy; u dětí preventivně působí proti rozvoji recidivující tracheobronchitidy a rhinitidy.

Denní dávkování: Aplikace přípravku je vhodná i po stavech nosních operací. Doporučuje se též proti vzniku suchých zánětů nosní sliznice a k prevenci jejích recidiv. Četnost ani délka užívání není omezena.

Upozornění: Vysoký obsah minerálních solí v nosním spreji může způsobit usazování krystalků solí na dně lékovky, které však nesnižují kvalitu obsahu. Tyto krystalky mohou způsobit ucpání mechanismu rozprašovače (aplikátoru). V tomto případě se doporučuje odšroubovat aplikátor ze skleničky a ponořit sací hadičku do sklenice s teplou vodou. Aplikátor je nutné několikrát stlačit, tak aby došlo k nasání vody a pročištění aplikátoru.

Balení: 25 ml ve skleněné lékovce s nosním aplikátorem, v papírové krabičce

Výrobce

VINCENTKA a.s.

Objem

25 ml

Novinky: