Vincentka nosní sprej pro děti

83.00

Tento dětský nosní spray plněný Vincentkou je určen pro novorozence a malé děti pro zvlhčení sliznice celé nosní dutiny a nosohltanu.
Skladem

Máte dotaz? Zeptejte se nás!

Vincentka nosní sprej pro děti 25 ml

Pro novorozence a malé děti

Tento dětský nosní spray je určen pro zvlhčení sliznice celé nosní dutiny a nosohltanu. Pomáhá udržovat fyziologickou čistící schopnost nosní sliznice, umožňuje optimální fungování tzv. slizniční imunity jako primární obrany před infekcí. Výrobek je vhodný např. při pobytu v prostředí s nízkou relativní vlhkostí vzduchu, v prostorách vytápěných ústředním topením a prostředí znečištěném zejména prachovými částicemi.

Celkovým složením hypotonické kyselky s obsahem jodidů příznivě ovlivňuje obranyschopnost ve smyslu prevence chronických bakteriálních infekcí horních cest dýchacích, chronické rhinitidy, sinusitidy a chronické polypózní nasopharyngitidy; u dětí preventivně působí proti rozvoji recidivující tracheobronchitidy a rhinitidy.

Složení: 100% přírodní produkt – naplněno minerální vodou Vincentka z přírodního léčivého zdroje.

Denní dávkování: Aplikace přípravku je vhodná i po stavech nosních operací. Doporučuje se též proti vzniku suchých zánětů nosní sliznice a k prevenci jejích recidiv. Četnost ani délka užívání není omezena.

Upozornění: Vysoký obsah minerálních solí v nosním spreji může způsobit usazování krystalků solí na dně lékovky, které však nesnižují kvalitu obsahu. Tyto krystalky mohou způsobit ucpání mechanismu rozprašovače (aplikátoru).

V tomto případě doporučujeme odšroubovat aplikátor ze skleničky a ponořit sací hadičku do sklenice s teplou vodou. Aplikátor několikrát stlačte, tak aby došlo k nasání vody a pročištění aplikátoru.

Balení: 25ml ve skleněné lékovce s nosním aplikátorem, v papírové krabičce

Výrobce

VINCENTKA a.s.

Objem

25 ml