Sleva!

Tělové mléko HROZNOVÉ VÍNO

85.00 69.00

Tělové mléko z hroznového mléka je velmi lehké, výživné a rychle se vstřebává. Obsahuje šťávu z vinných hroznů se silnými antioxidačními, hojivými a protizánětlivými účinky.
Skladem (datum spotřeby: 10/2018)
DOPRODEJ

Máte dotaz? Zeptejte se nás!

Popis

Tělové mléko HROZNOVÉ VÍNO 500 ml

Tělové mléko z hroznového mléka je velmi lehké, výživné a rychle se vstřebává.

Obsahuje šťávu z vinných hroznů, vzácný vinný olej z jader bobulí a cenný antioxidační extrakt z jader červených bobulí se spoustou blahodárných flavonoidů a prokyanidinů, se silnými antioxidačními, hojivými a protizánětlivými účinky. Dále v něm najdeme přírodní, regenerační, zvláčňující a hydratační složky jako jsou allantoin, panthenol, glycerin a vzácné bambucké máslo. Tělové mléko pokožku zvláční a hydratuje. Allantoin a panthenol podporují obnovu buněk pokožky, glycerin a vinná šťáva hydratují, bambucké máslo promašťuje a zvláčňuje. Tukové složky spolu s vinným olejem pokožku promastí, zvláční a chrání ji před vnějšími vlivy.

Tělové mléko je vyrobeno jako extra lehký emulgel, s využitím moderního polymerního stabilizačního systému, který umožňuje snížit obsah nežádoucích a dráždivých neionogenních emulgátorů až na úroveň 0,0% (běžná mléka až 6%). Díky tomu mléko při roztírání netvoří mýdlový efekt, rychle se vstřebává a je velmi jemné.

Obsah tukové fáze: 9%hm.min.

Obsahují šťávu z vinných hroznů, vzácný vinný olej a cenný antioxidační extrakt z jader červených bobulí. Dále jsou obohaceny o další regenerační, hydratační a vyživující složky.

Složení: Aqua, Hydrogenated Coconut Oil, Ethylhexyl Stearate, Glyceryl Stearate Se, Cetyl Alcohol, Glycerin, Stearic Acid, Butyrospermum Parkii Butter, Acrylates/Vinyl Isodecanoate Crosspolymer, Sodium Hydroxide, Panthenol, Tocopherol, Allantoin, Sorbitan Caprylate, Vitis Vinifera Seed Extract, Vitis Vinifera Seed Oil, Vitis Vinifera Juice, Xanthan, Carbomer, Phenoxyethanol, Parfum.

Řada je určena pro normální a smíšenou pleť.

Produkty neobsahují žádná chemická barviva (bez parabenů, silikonů, SLS a SLES). Výrobky v BIO KVALITĚ.

Další informace

Objem

500 ml

Výrobce

Bione Cosmetics

Nejpopulárnější produkty: